این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما با انواع کانکس ویلایی دست دوم است. همانطور که می دانید خرید سازه های کارکرده و دست دوم نسبت به  نوع فابریکی آن ها، مشکلات بیشتری به همراه دارد.  زیرا محصولات نو و بدون کارکرد، هم دارای لیست قیمت و کاتالوگ بوده و در عین حال از سالم بودن تمام قطعات آن اطمینان کافی داریم. در حالی که  تمام قسمت های سازه های کارکرده را باید مورد بررسی قرار داد. از طرفی دیگر ممکن است قیمت گذاری که از سوی مالک روی آن انجام می شود، بیش از ارزش واقعی یک کانکس ویلایی دست دوم باشد. به خاطر همه این دلایل، برای خرید کانکس ویلایی دست دوم باید از اطلاعات کافی برخوردار باشید. جای نگرانی نیست. ما در این مقاله هر آنچه را که باید درباره این سازه ها بدانید در اختیار شما می گذاریم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

خرید کانکس ویلایی دست دوم

خرید کانکس ویلایی دست دوم

چگونگی محاسبه قیمت کانکس ویلایی دست دوم

نحوه محاسبه قیمت یا همان ارزش گذاری کانکس ویلایی دست دوم، متداول ترین موضوعی است که درباره این سازه ها  مطرح می شود. برای دستیابی به پاسخ این سوال، به مطالب ذیل توجه کنید:

اگر سازه مورد نظر سلامت کلی داشته باشد، معمولا اختلاف نوع کارکرده با نوی آن حدود 25 الی 40 درصد خواهد بود.  در جایگاه صاحب سازه، اگر قصد فروش کانکس ویلایی دست دوم دارید و یا حتی خریدار هستید، ابتدا باید از به روز ترین بهای انواع سازه ها اطلاع یابید. قیمت یک کانکس کارکرده با توجه به مصالح به کار رفته در آن و امکاناتش برآورد می شود. برای درک بهتر این موضوع از ذکر یک یک مثال استفاده کرده ایم.

چگونگی محاسبه قیمت کانکس ویلایی دست دوم

چگونگی محاسبه قیمت کانکس ویلایی دست دوم

کانکس ویلایی دست دوم 60 متری

برای این که با نحوه قیمت گذاری کانکس ها کارکرده آشنا شوید، یک نمونه 60 متری از آن را در نظر بگیرید.  به طور کلی هزینه یک کانکس ویلایی شامل اتاق خواب، کابینت آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی از 3/500/000 تا 6/500/000 تومان متغیر است. این تفاوت قیمت به علت استفاده از امکانات داخلی و مصالح مختلف می باشد. برای مثال یک کانکس ویلایی ساندویچ پانل که با فوم پلی اورتان ساخته شده را در نظر بگیرید که دارای کابینت، سینک، آبگرمکن، گاز صفحه ای و هود در آشپزخانه، یک اتاق خواب با کمد دیواری، درب ضد سرقت، لوستر های دکوراتیو داخلی و چراغ روشنایی بیرونی باشد. هزینه این کانکس در حالت نو و بدون کارکرد، 4/500/000 گزارش شده است. در صورت خرید همین کانکس ویلایی دست دوم با فرض بر این که سازه نیازی به تعمیرات ندارد، تقریبا 30 درصد از مبلغ اولیه آن کسر خواهد شد.

کانکس ویلایی دست دوم 60 متری

کانکس ویلایی دست دوم 60 متری

سخن پایانی

خرید یک کانکس ویلایی دست دوم و یا بدون کارکرد،  هر دو مزیت های خود را به همراه دارند. از این که سایت ما را برای مطالعه انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. امیدواریم مطالب این مقاله پاسخگوی تمام سوالات شما باشد.

سوالات متداول

امکان اعمال تغییرات در کانکس ویلایی دست دوم وجود دارد؟

بله، شما می توانید با مراجعه به مراکز عرضه کانکس ویلایی دست دوم، تغییرات خود را روی جزئیات و پلان اعمال کنید. بسته به این که چه امکانات و تغییراتی می خواهید، قیمت سازه تغییر می کند.

خرید کانکس ویلایی دست دوم برای چه افرادی مناسب تر است؟

هر فردی که به یک ویلای پیش ساخته نیاز دارد، می تواند از قابلیت های کانکس ویلایی کارکرده بهره مند شود. شما می توانید حتی از این کانکس ها به عنوان دفتر مهندسی بر سر پروژه ها استفاده کنید. بنابراین نمی توان  صرفا قشر خاصی را برای خرید این سازه ها پیشنهاد داد.