خرید کانکس ویلایی | فروش کانکس | مدرن کانتین

کانکس ویلایی یا ویلای پیش ساخته به طور معمول برای نقاط تفریحی و در بیشتر موارد تنها در باغ و مناطق سرسبز مورد استفاده قرار میگیرد. خرید کانکس ویلایی برای مکان های تفریحی و مکان های صعب العبور بسیار مناسب است. امروزه ویلای پیش ساخته در طرح های متنوع و بسیار زیبا تولید میشود. خرید کانکس ویلایی در هر متراژ و ابعادی با ارتفاع درخواستی صورت می پذیرد. کانتینر ویلایی را میتوان با متریال ها و به سفارش مشتریان به صورت سالنی، تک اتاقه، چند اتاقه، با سرویس بهداشتی و آبدارخانه تولید نمود.این نکته را لازم است بدانید که کانکس ویلایی را برای هر منطقه بصورت جداگانه طراحی و تولید می کنند .طراحی و خرید کانکس ویلایی برای مناطق معتدل کشور مانند شمال و تهران با مناطق گرمسیر و مناطق سرد سیر متفاوت می باشد . و باید در طراحی سردترین روز سال و گرمترین روز سال را مورد بررسی قرار داد . این موارد از نظر شرکتهای بزرگ تولید کننده کانکس بسیار اهمیت دارد . در هنگام خرید کانکس ویلایی توجه به این موارداز اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

مزیت های خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی دارای مزایای بسیاری هستند . و این مزایا باعث می شود که در آینده بسیاری از ساختمان ها بویژه ساختمان های ویلایی به صورت کانکس ساخته شوند . از مزایای خرید کانکس ویلایی می توان به سبک بودن سازه و استراکچر قوی درساخت کانکس ویلایی اشاره کرد همین سبک بودن اسکلت و لوازم بکار رفته در کانکس سبب می شود که کانکس ویلایی کاملاً ضد زلزله بوده و این می تواند بزرگ ترین حسن برای خرید کانکس ویلایی باشد و برای تائید این صحبت لازم است اشاره شود که تاکنون هیچ کانکس ویلایی در برابر زلزله تخریب نشده است .از دیگر محاسن خرید کانکس ویلایی یکپارچگی سازه می باشد . تمامی سازه بصورت یکپارچه ساخته شده و در صورت بروز زلزله و یا تکان های شدید تمام سازه با زلزله هماهنگ شده و به اصطلاح عامیانه زلزله را رد می کند . و همین عامل دلیل دیگر مقاومت بالای سازه در مقابل زلزله است .

امکانات خرید کانکس ویلایی

امکانات خرید کانکس ویلایی شامل تمام متعلقات و امکانات موجود در خانه های مسکونی است و بدون هیچ کمبود و مشکلی می توان همه ی امکانات شامل سرویس بهداشتی و حمام، اتاق پذیرایی، اتاق خواب به همراه کمد دیواری، آشپزخانه به همراه سینک و گاز و هود و … ، اتاق نشیمن و حتی فضاهای لوکسی مثل اتاق فیلم یا فضایی برای پیانو و میز بیلیارد را در آن قرار داد.