کانس ویلایی در واقع سازه ای از پیش ساخته شده است که دارای ابعاد و طرح های مختلفی است. این کانس ها را می توان با سلیقه مشتریان طراحی و عرضه کرد. در واقع، قابلیت سفارشی شدن این کانکس ها وجود دارد. این کانکس ها را می توان به صورت یک خوابه، دو خوابه یا چند خوابه با انواع مختلف امکانات طراحی و عرضه نمود. متریال به کار رفته در این ویلاها متفاوت است و نوع متریال تاثیر بسزایی در طول عمر کانکس های ویلایی دارد. کانکس  های ویلایی بسیار سبک اند و قابلیت حمل برای آنها وجود دارد.

کانکس های ویلایی را می توان در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر نصب نمود. مشتریان می توانند با دیدن کاتالوگ انواع این کانکس ها، طرح مورد نظرشان را انتخاب نمایند. همچنین همان طور که گفتیم امکان سفارشی سازی این ویلاها بر اساس سلیقه مشتری وجود دارد.  این ویلا ها از قطعات از پیش ساخته شده درست می شوند که آنها را در محل سوار می کنند. بیشتر ویلاهای کانکسی به صورت مدرن طراحی شده اند. اما اگر شما به دنبال طراحی کلاسیک هستید، امکان سفارشی سازی بر اساس سلیقه شما فراهم است.

طرح کانکس ویلایی

طرح کانکس ویلایی

محل قرارگیری کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی عمدتا در مناطق ییلاقی مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس ها درست مانند سازه های معمولی هستند اما معمولا ابعاد آنها کوچکتر است. اما با توجه به سلیقه و بودجه مشتری، اندازه و طرح آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. در موارد سفارشی، ممکن است یک ویلا کانکسی به شکل ماملا منحصر به فردی طراحی و عرضه شود. معمولا کانکس های ویلایی بر اساس سلیقه فرد سفارشی سازی می شود. شاید به همین دلیل است که کانکس های ویلایی عمدتا متمایزند و با هم فرق دارند.

محل قرارگیری کانکس ویلایی

محل قرارگیری کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی دست دوم

همان طور که می دانید به طور کلی، کانکس ها قابلیت حمل و نقل دارند. در برخی از موارد ممکن است افراد بنا به دلایل مختلف بخواهند که  کانکسشان را بفروشند. از این رو می توانند آنها را به شکل کانکس دست دوم به فروش برسانند. افرادی که کانکس های ویلایی دست دوم را می خرند می توانند مجددا آن را بر اساس سلیقه خودشان بازسازی و نوسازی نمایند و سپس آن را در محل مورد نظر نصب کنند. معمولا قیمت کانکس های دست دوم مناسب تر است و برای کسی که می خواهد با هزینه کمتر صاحب یک کانکس ویلایی شود، گزینه بسیار مناسبی است. معمولا کانکس های ویلایی دست دوم حدود 25 تا 40 درصد از کانس های ویلایی نو ارزان ترند و این رقم قابل توجهی است. در کل قیمت کانکس دست دوم به عواملی مانند ابعاد، ظاهر، سال ساخت، مواد به کار رفته و میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. اما در انتخاب طرح محدود هستید. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید بوده باشد. از اینکه ما را همراهی نمودید از شما سپاسگزارم.