کانکس ویلایی 70 متری | فروش کانکس | مدرن کانتین

قیمت فروش کانکس ویلایی کانکس ۷۲ متری ویلایی آماده

خریدار محترم ; ضمن تشکر از انتخاب محصول کانکس ۷۲ متری (۶×۱۲ متر) آماده سفید رنگ همراه با امکانات کامل شامل سرویس بهداشتی ، آشپز خانه ، حمام و سیستم الکتریکی استاندارد از گروه صنعتی مدرن کانتین ، پیشنهاد می شود درصورت وجود هرگونه سوال در مورد محصول کانکس ۷۲ متری آماده سفید رنگ همراه با امکانات کامل شامل سرویس بهداشتی ، آشپز خانه ، حمام و سیستم الکتریکی استاندارد با واحد فروش گروه صنعتی مدرن کانتین تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تیم فنی و مجرب ما استفاده کنید بخش فروش و مشاوره گروه صنعتی ویلامون همواره برای انتخاب بهترین ها در کنار شماست ، همچنین در صورت نیاز به مطالعه مشخصات فنی و توضیحات دقیق از محصول کانکس ۷۲ متری آماده سفید رنگ همراه با امکانات کامل شامل سرویس بهداشتی ، آشپز خانه ، حمام و سیستم الکتریکی استاندارد حتما توضیحات فنی آن را در گروه بندی محصولات کانکس مطالعه نمایید . همچنین میتوانید از کانکس دفتری ویلایی ما نیز دیدن فرمائید.

توضیحات قیمت فروش کانکس ویلایی ۷۲ متری ویلایی آماده

فروش تعداد محدودی کانکس ۶×۱۲ آماده موجود همراه با امکانات کامل شامل سرویس بهداشتی ، آشپز خانه ، حمام و سیستم الکتریکی استاندارد به صورت آماده تحویل موجود می‌باشد.

مشخصات ظاهری کانکس ۷۲ متری ویلایی آماده

دو خوابه ، دارای آبدارخانه ، سرویس بهداشتی ، و پارتیشن

قیمت کانکس ویلایی

قیمت فروش کانکس ویلایی , کانکس ویلایی ارزان, ویلا

قیمت فروش کانکس ویلایی

مانند ویـلای رویایی شما مطابق با پلان ، ابعاد و طراحی نمای خارجی و داخلی مورد نظر شما در حداقل زمان ممکن کاملا ضد زلزله آماده تحویل به شما می باشد .

قیمت فروش کانکس ویلایی

قیمت فروش کانکس ویلایی

قیمت فروش کانکس ویلایی دست دوم

یکی از راه های کاهش هزینه خرید کانکس استفاده از کانکس دست دوم است. کانکس های دست دوم دارای مزایا و معایب به خصوصی هستند ولی به طور کلی می توان گفت در صورت سالم بودن قطعات و متعلقات این خرید می تواند مناسب باشد و در غیر این صورت با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.تشخیص سالم بودن و اینکه آیا کانکسی ارزش خرید دارد بر عهده ی کارشناسان با تجربه است که می توانند به خوبی کانکس را بررسی کنند و در صورت وجود مشکل آن را تشخیص دهند.توجه کنید که در صورت بی توجهی در خرید کانکس دست دوم ممکن است مجبور باشید هزینه هایی به مراتب بیشتر از یک کانکس نو بپردازید.