قیمت کانکس ویلایی 60 متری در زمینه کانکس باغی و کانکس مسکونی است. قیمت کانکس ویلایی 60 متری به صورت متری بیان شده است. و بستگی به سفارش مشتری و نوع طراحی دارد. که با قیمتی متفاوت در بازار عرضه می شود. زیرا عوامل بسیار در زمینه قیمت مؤثر می باشد. عوامل مؤثر در قیمت ویلاها معمولا مثل سازه های سنتی بوده که سازندگان یک ساختمان آن را برآورد می کنند. به طورکلی ممکن است درمورد سفارش مشتری همه موارد شامل آن نشود.

 • عوامل مؤثر در قیمت کانکس عبارت است از:
 1. هزینه های زیرساخت
 2. هزینه های ورق های استفاده شده
 3. هزینه رنگ کانکس
 4. هزینه کف سازی
 5. هزینه سیم کشی
 6. هزینه لوکس سازی و سفارشات ویژه
 7. هزینه عایق سازی و ساخت کانکس سبز
 8. استفاده از پروفیل های متفاوت
 9. استفاده از پیش متریال پیش ساخته
 10. تفاوت های قیمتی ناشی از ارز و دلار
قیمت های کانکس ویلایی 60 متری

قیمت های کانکس ویلایی 60 متری

ماندگاری تولید، کیفیت ساخت کانکس برای استفاده طولانی مدت و در نهایت انصاف فروشنده کانکس و تعیین قیمت منصفانه می باشد. البته درمواردی نیز یک سازنده کانکس دارای متریال خاص و ویژه می باشد. که فقط یک شخص به طورمثال خود آن فرد را دربازار داشته و قیمت را او تعیین می کند و به انصاف فروشنده برمی گردد.

قیمت پیش ساخته کانکس ویلایی 60 متری

عوامل متعددی دست به دست هم خواهند داد تا قیمت یک کانکس را تعیین کننند. این خریدار است که باید با حواس کاملا جمع به خرید بپردازد. چراکه ممکن است شما قیمت یک کانکس ورق ضخیم را پرداخت کنید. اما فروشنده با قیمت بیشتر کانکسی بی کیفیت با ورقی نازک را به شما پیشنهاد دهد. ضخامت ورق بکار رفته در کانکس بسیار مهم است.

گفتنی است که متراژ، امکانت خود کانکس، مدل طراحی شده و دیگر عوامل در قیمت یک کانکس 60 متری تاثیر گزارند.