در محتوای امروز از سایت می خواهیم در رابطه با مدل های کانکس ویلایی، صحبت کنیم. امروزه بیش از هر زمان دیگری سازه های پیش ساخته، طرفدار پیدا کرده است. بخش عمده ای از افراد هنگامی که به یک سازه نیاز دارند، از کانکس ویلایی به عنوان یک سازه مدرن، زیبا و نقلی استفاده می کنند.

در میان انواعی از کانکس های پیش ساخته، کانکس ویلایی به عنوان مدرن ترین نوع این سازه ها با امکانات لوکس و متریال با کیفیت تولید و عرضه می شوند. سقف و بدنه این کانکس ها را با انوع متریال همچون فلز و  ساندویچ پنل می سازند.

بسته به درخواست مشتری، اندازه و ابعاد این سازه را می توان تغییر داد. کانکس ویلایی دوبلکس، نوع بزرگ تر از کانکس های ویلایی می باشد که امروزه در میان کاربران، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این کانکس ها، به مقاله های دیگر از سایت ما مراجعه کنید.

همانطور که از پیش ذکر کردیم، کانکس ویلایی بهترین نوع از خانه های پیش ساخته یا همان کانکس هایی است که طی چند سال اخیر به تولید رسید. از آنجایی که این کانکس ها در مدل، رنگ و ابعاد با تنوع زیاد سخته می شوند، طیف گسترده ای از سلیقه و علاقه مندی مشتری ها را پوشش می دهند.

هر فرد بسته به بودجه و نیاز خود، می تواند یک کانکس ویلایی کوچک یا بزرگ، یک طبقه یا دو طبقه و با امکانات دلخواه خریداری کند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با انواع مدل های کانکس ویلایی ایرانی و خارجی، آشنا کنیم.

مدل های کانکس ویلایی

مدل های کانکس ویلایی

کانکس ویلایی چیست؟

به سازه و ساختمان مسکونی که پیش ساخته بوده و از تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت برخوردار اند، کانکس ویلایی می گویند. نوع مصالح به کار رفته در ساخت این ساز ها، تفاوت اصلی آن ها با ویلا های سنتی هست. کاربرد و مزایای بسیار کانکس های ویلایی موجب استقبال بیشتر خریداران از آن شده است.

این روز ها مردم برای سکونت در مناطق ییلاقی همچون شمال کشور و شمال پایتخت، کانکس ویلایی یا کانکس باغی را انتخاب می کنند. البته برای داشتن یک کانکس ویلایی، صرفا نباید نوع بدون کارکرد و نوی آن را خرید کنید. در صورت برخورداری از بودجه کمتر، می توانید اقدام به خرید کانکس ویلایی دست دوم نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.

کانکس ویلایی چیست؟

کانکس ویلایی چیست؟

مزایا و قابلیت های کانکس ویلایی

 1. برخورداری از قابلیت جا به جایی
 2. به خاطر مصالح با کیفیت، سبک و به روز بودن آن ها، در برابر زلزله و بلایای طبیعی مقاوم اند.
 3. استقرار و نصب طی کمترین زمان
 4. مقرون به صرفه تر بودن
 5. تنوع داشتن
 6. بدون اشغال فضای داخلی و پرتی بودن

انواع مدل های کانکس ویلایی

 • کانکس ویلایی دوبلکس یک خوابه و دو خوابه
 • کانکس ویلایی باغی
 • کانکس ویلایی دست دوم
 • کانکس ویلایی سایدینگ
 • کانکس ویلایی ساندویچ پنل

سخن پایانی

از همراهی شما تا پایان این مقاله از شما متشکریم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق به شناخت و آگاهی کافی از انواع مدل های کانکس ویلایی، برسید.

شما کدام مدل از کانکس ویلایی را بیشتر می پسندید؟ به نظر شما خرید یک کانکس ویلایی چه قابلیت هایی در اختیار ما می گذارد؟