ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل | فروش کانکس | مدرن کانتین

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل سازه ای مسکونی بوده که با استفاده از تایل های ساندویچ پانل ساخته می شود. دلیل استفاده از این نوع مصالح بکار رفتن فوم پلی یورتان بصورت تزریق درون جداره های این پنل ها می باشد.در چنین حالتی دیواره ها و سقف مقاومت بسیار بالایی در برابر تبادل حرارتی پیدا کرده و ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل کاملا عملکردی مشابه بدنه یخچال خواهد داشت.مورد استفاده ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم بوده که اتلاف انرژی زیادی از طریق دیواره ها و سقف صورت می گیرد.با استفاده از این روش اتلاف انرژی به حداقل رسیده و در مناطق سخت اقلیم به راحتی و با صرف کمترین توان انرژی می توان محیط داخلی را به دمای استاندارد رسانیده و در همان حالت نگاه داشت.

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل توانایی اجرا با تمام امکانات رفاهی نظیر آشپز خانه با کابینت و مطعلقات ، اتاق خواب با کمد دیواری ، سرویس بهداشتی و حمام و دیگر امکانات رفاهی مورد نیاز هر ویلای پیش ساخته یا واحد مسکونی را دارد و در صورت درخواست هرکدام را می توان در پلان آن قرار داده و چیدمان های مختلفی برای آنها در نظر گرفت تا در نهایت بهترین شکل از پلان به مرحله اجرا برسد.برای اجرای ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل دو حالت کلی وجود دارد که یکی از آنها ساخت در محل بوده و دیگری تولید در کارخانه می باشد .

ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل در کارخانه

در این روش تمامی مراحل تولید ویلای پیش ساخته در کارخانه انجام و پس از اتمام سازه بصورت یک تکه یا دوقلو به محل حمل و در آنجا نصب می گردد. منظور از تمامی مراحل ساخت کابینت ، سرویس های بهداشتی ، لوله کشی و سیم کشی و تمامی کارهای مربوط به سازه بوده .از مزایای ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل کاهش هزینه ها و زمان تولید نسبت به روش قبلی می باشد.