کانکس سازی

کانکس آرایشگاهی

کانکس آرایشگاهی

همان طور که می دانید از کانکس ها می توان برای کارهای مختلفی مثل آرایشگاه مردانه و زنانه استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم در مورد کانکس آرایشگاهی صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را برای افراد علاقه مند به این کار برسانیم.

می توان گفت، کانکس ها خانه های ساخته شده آماده ای هستند که برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کسانی که قصد باز کردن آرایشگاهی را دارند می توانند به راحتی و با صرفه جویی در هزینه ها از کانکس های آرایشگاهی استفاده کنند. یکی از مزیت هایی که کانکس ها دارند این است که قابل حمل هستند. اگر آرایشگری قصد دارد مکان خود را تغییر دهد، می تواند به راحتی کانکس آرایشگاهی خود را بدون جمع آوری وسایل داخلی کانکس، به جای مورد نظر حمل کند. در این زمان دیگر نیازی نیست که فرد آرایشگر وسایل داخلی کانکس را جمع کند و دوباره بچیند.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

امروزه کانکس آرایشگاهی در میان مردم به علت مزایای زیادی که دارد محبوب واقع شده است. کانکس ها به علت نصب و حمل راحت، در بین افراد پرطرفدار و پرفروش واقع شده اند. برخی از کانکس ها چرخدار و بعضی ها ثابت اند؛ اما در هر صورت حمل و نصب هر دو آن ها راحت می باشد.

کانکس آرایشگاهی یک سالن بزرگی است که دارای جایگاه های متنوع برای اپلاسیون، اصلاح، کاشت ناخن، شنیون و… را دارد.

همان طور که می دانید در آرایشگاه از مواد رنگی استفاده بیشتری می شود؛ به همین خاطر طراحی و تولید کف و دیواره های داخلی کانکس آرایشگاهی طوری است که به راحتی پاک شده بدون این که آسیبی به آن ها برسد و ظاهرش تغییر کند.

تهویه مناسب هوا یکی از مزیت کانکس آرایشگاهی به شمار می آید که در آن جا هوا به خوبی رد و بدل می شود. همچنین می توانید به راحتی برای شستشو و ضدعفونی اقدام کنید بدون این که آسیبی به کانکس وارد شود.

کانکس آرایشگاهی

 کانکس آرایشگاهی و جنس آن

در کانکس های آرایشگاهی از ورق کامپوزیت یا گالوانیزه و… برای طراحی و تولید نمای بیرونی و برای پوشش داخلی از سرامیک استفاده می شود. همان طور که در بالا گفتیم، به خاطر استفاده زیاد از مواد رنگی در آرایشگاه ها و پاک شدن سریع آن ها، از سرامیک در پوشش داخلی کانکس آرایشگاهی استفاده می شود.

کانکس آرایشگاهی و جنس آن

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

کانکس آرایشگاهی و کاربرد آن

برای دسترسی سریع و هدر نرفتن وقت افراد در مکان هایی مثل فرودگاه ها، نمایشگاه های بین المللی و… اقدام به نصب کانکس آرایشگاهی می کنند. در این مکان ها افراد به راحتی به آرایشگاه دسترسی داشته و دیگر نیازی به طی مسافت طولانی نیست و به حد خیلی زیادی در زمان افراد صرفه جویی می شود.

کانکس آرایشگاهی و کاربرد آن

طراحی کانکس آرایشگاه

اگر شما قصد کسب و کار با کانکس آرایشگاهی را دارید می توانید از کانکس های آماده از پیش ساخته شده یکی را انتخاب و خریداری کنید و یا طبق طراحی دلخواه خود سفارش ساخت آن را دهید. شایان ذکر است، باید به طراحی و تجهیزات کانکس بر اساس مکان مورد نظر برای نصب آن توجه زیادی  شود.

طراحی کانکس آرایشگاه

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *