به طور کلی، کانکس ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. کانکس ویلایی یکی از انواع کانس هایی است که به طور گسترده در مناطق ییلاقی مورد استفاده قرار می گیرد.  به دلیل هزینه های ساخت و ساز بالا، بسیاری از افراد در این نقاط ترجیح می دهند که از کانکس ویلایی استفاده کنند. این کانکس های در حقیقت سازه های از پیش ساخته شده ای هستند که در محل مورد نظر نصب می شوند. کافی است که شما زمینی با امتیاز آب و برق داشته باشید. آنگاه می توانید با خیال راحت ویلای مورد نظر تان را انتخاب کرده و در آن نصب نمایید.

کانکس آماده ویلایی

کانکس آماده ویلایی

کانکس ویلایی

یکی از رایج ترین کانکس ها، کانکس ویلایی است که توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. این کانس ظرف مدت بسیار کوتاهی طراحی و نصب می شود و این امکان را دارد که متناسب با سلیقه شما سفارشی سازی شود. کانکس های ویلایی آماده هستند. این بدان معنی است که این سازه ها از پیش ساخته شده اند و بعد از انتخاب ویلای مورد نظر، در زمین تان نصب می شود. کانکس های ویلایی مانند سایر کانکس ها قابلیت جا به جایی را دارند. همچنین می توانید بعد از چندین سال استفاده آن را بفروشید و یا آن را عوض کنید. در ساخت کانکس ویلایی از جدیدترین فناوری ها بهره گرفته شده است. به همین دلیل می توانید از این کانکس ها در محلی با هر ویژگی جغرافیایی استفاده نمایید.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

بودجه لازم برای کانکس آماده ویلایی

کانکس های ویلایی آماده با توجه به ابعاد و متریال به کار رفته در آنها، قیمت متفاوتی دارند. عموما قیمت کانکس ها به صورت متری محاسبه می شود. در زمان نگارش این مقاله قیمت کانکس ها از متری 3500000 تومان تا 8500000 تومان متغیر است. اما اگر قصد دارید با بودجه بسیار کم کانکس آماده ویلایی تهیه کنید، بهتر است کانکس ویلایی دست دوم تهیه کنید. قیمت کانکس های ویلایی دست دوم حدود 25 تا 40 درصد با توجه به طراحی کانکس، سال ساخت، سالم بودن و مواردی از این قبیل پایین تر است. از این رو می توانید با یک قیمت مناسب صاحب یک کانکس ویلایی آماده با قیمت مناسب شوید.

بودجه لازم برای کانکس آماده ویلایی

بودجه لازم برای کانکس آماده ویلایی

امکانات کانکس ویلایی آماده

این کانکس ها معمولا همه امکانات یک بنای سنتی را به افراد ارائه می دهند. برای مثال کانکس ویلایی دارای اتاق خواب، اتاق پذیرایی، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و سایر مکان هایی است که در یک سازه معمولی مشاهده می کنید. برای آشپزخانه لوله کشی های لازم انجام شده و دارای کابینت، گاز، هود، شیر آب، سینک و هر چیزی است که در یک آشپزخانه معمولی وجود دارد.  سرویس لوله کشی در کانکس های ویلایی عمدتا به صورت تو کار اجرا می شود تا لوله ها در زمستان یخ نزنند. همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی و حفظ دمای داخل کانکس، از عایق پلی استرن فوم برای این کانس ها استفاده می گردد. از این رو دما داخل این کانکس ها همواره مناسب است. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید واقع شود.