کانکس ارزان | فروش کانکس | مدرن کانتین

کانکس ارزان قیمت که یکی از انواع پر فروش این محصول است که توسط گروه های صنعتی مختلفی ساخته شده و روانه ی بازار می‌شود. این کانکس ها بطور کلی برای کسانی مناسب است که نمی خواهند برای خرید کانکس، هزینه ی زیادی انجام دهند .کانکس ارزان به معنی نمیباشد که کانکس بی کیفیت یا قدیمی باشد بلکه این سازه دارای کیفیت پایینتر و البته از متریال ضعیف تر نسبت به کانکس های تیپ یالا میباشد.مهمترین موضوع قیمت کانکس ارزان میباشد که این سازه نسبت به سازه های لوکس و کامپوزیت دارای قیمت پایینتر و کاربری آن بیشتر در تجهیز کارگاه و اتاق کارگاهی استفاده میگردد.به طور حتم افرادی که به دنبال انتخاب کانکس ارزان هستند باید از تجملات و لوکس بودن آن چشم پوشی کنند و تنها محصولی را انتخاب کنند که نیاز آنها را برآورده نماید.یکی از کانکس ارزان قیمت، نوع نگهبانی این محصول می باشد که ابعادی 2*2 دارد.با وجودی که افراد به دنبال خرید کانکس ارزان قیمت هستند برای بهینه سازی قیمت در این محصول، از سقف فلزی و نمای چوب طبیعی استفاده شده است.

مشخصات فنی کانکس ارزان

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 1.5 با فواصل cm 57 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های 3/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
5- پوشش داخلی بدنه: از mdf با ضخامت mil 3 که با ابزار آلات (اچ و ناودانی مخصوص) به بدنه کانکس متصل میگردد.
6- پوشش داخلی کف: از تخته های 16 میل با مارک کاسپین بهمراه کفپوش طرح پارکت .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس آلومینیومی پیش رنگ کوره ایی سفید.