کانکس سازی

کانکس اقامتی

مشخصات کانکس

کانکس اقامتی در تمامی مواردی که نیازمند سوئیتی نقلی و کوچک برای آشپزخانه و حتی سرویس بهداشتی باشید، فضای کافی و امنی را برایتان فراهم می ‌آورد. در این شرایط تنها لازم است با اقدام به مراکز مرتبط، در عرض چند ساعت کانکس اقامتی را بخرید و به محل مورد نظر خود انتقال دهید. شاید تا به امروز بارها با مشکل کمبود فضا مواجه شده‌اید و به جای خرید کانکس اقامتی، به راه حل‌ های سخت و پر هزینه ‌تری فکر کرده ‌اید. این در حالی است که شما نمی دانید سازه کوچکی با عنوان کانکس اقامتی از چه کارهایی که بر نمی ‌آید. اگر شما هم مانند من کنجکاو هستید که یک کانکس اقامتی چه امکانات و خدماتی دارد در ادامه با من همراه باشید. زیرا ما تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در قالب یک محتوای مختصر تمامی اطلاعات لازم در رابطه با کانکس اقامتی در اختیار کاربران سایت قرار دهیم. حال توجه شما را به ادامه مقاله جلب می‌ نمایم:

کانکس اقامتی

 

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

مشخصات کانکس اقامتی

با توجه به کاربری کانکس اقامتی یعنی همان سکونت موقت در مواقعی همچون مسافرت و اسکان در طبیعت، این سازه در ابعاد کوچک و با امکانات کاملاً ضروری طراحی و ساخته می‌شود. همین ساختار و ابعاد، هم حمل و نقل تسهیل می ‌کند، هم هزینه کلی و تمام شده را کاهش داده و از همه مهم تر فضای کمتری از محیط اشغال خواهد نمود. به گونه‌ای که دیگر به دریافت جواز احداث بنا برای قرار دادن آن نیاز نباشد.

مشخصات کانکس

ابعاد کانکس اقامتی

گزارشات نشان می‌ دهند که معمولاً کانکس اقامتی در ابعاد 18 متر مربع یعنی عرض 3 متر و طول 6 متر طراحی می ‌شوند. این ابعاد برای یک آشپزخانه کابینت‌ دار به منظور پخت و پزهای ساده  و یا گرم کردن غذا بسیار مناسب به نظر می ‌رسد. گاه در برخی مواقع درخواست مشتری برای خرید کانکس اقامتی، استفاده ازکانکس دیگری به عنوان سرویس بهداشتی است. یعنی در کنار کانکس اقامتی خود کانکس سرویس بهداشتی تهیه می کند که هم تاسیسات فاضلابی داشته باشد و هم فضای داخلی را اشغال نکند.

ابعاد کانکس

کاربرد کانکس اقامتی

برای کانکس اقامتی کاربردهای گوناگونی شنیده می‌شود و امکان دارد هر فرد با دیدگاه خود تعریف جدیدی برایش ارائه کند. به لطف یک کانکس اقامتی می‌توان فضای اقامتی و استراحتی امن و امانی برای گردشگران فراهم نمود. این دقیقاً ایده‌ای برای درآمد زایی و کارآفرینی در کشور به خصوص در بخش‌های توریستی آن است. مثال دیگر این که صاحبان باغ می‌توانند به جای هزینه‌های هنگفت ساخت خانه در باغ از کانکس اقامتی استفاده کنند. خرید کانکس اقامتی برای مجتمع‌های بزرگ اداری یا مسکونی که به سوییت سرایداری نیاز دارند، بسیار کارآمد خواهد بود.

کاربرد کانکس

 

کلام آخر

در کل کانکس اقامتی آن قدر کاربرد و مزیت دارد که برای صحبت درباره تمامی آن به ساعت‌ها زمان نیاز داریم. بنابراین به همین چند مورد فوق اکتفا می‌کنم. به خاطر همراه بودن با شما تا این لحظه نهایت تشکر و سپاس را دارم. اگر تمام محتوای مقاله امروز را با دقت و تمرکز بررسی کرده باشید، حالا شما آماده تصمیم‌گیری برای خرید یا اجاره کانکس اقامتی خود هستید.

کدام یک از شما تا به حال تجربه‌ای از خرید یا استفاده کانکس اقامتی دارید؟ به نظر شما تا چند سال استفاده از سازه کانکس اقامتی امکان پذیر است؟

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *