کانکس اداری

کانکس مدیریتی

در هنگام طراحی و ساخت کانکس اداری و  کانکس مدیریتی توجه به نوع کاربری و شرایط استفاده آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا بتوان از آن به عنوان یک دفتر کار و به نوعی چشم یک مجموعه استفاده کرد چرا که این سازه در واقع یک کانکس اداری بوده که محل مراجعه میهمانان و مدیران بالا دستی خواهد بود.کانکس مدیریتی می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.

کانکس مدیریتی

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

همچنین در صورت امکان و اگر فضای کافی وجود داشته باشد می توان اتاقی مجزا به عنوان اتاق جلسات در کانکس مدیریتی تعبیه کرد تا جلسات مهم با پرسنل و یا مدیران بالا دستی در این اتاق برگزار شود و برای پذیرایی از مراجعین و میهمانان بهتر است فضایی به عنوان آبدارخانه نیز در آن وجود داشته باشد تا سرویس دهی به مراجعین و مدیریت بخوبی انجام گیرد.غالبا کانکس های مدیریتی بصورتی طراحی می گردد که حداقل یک اتاق بین ۱۲ تا ۲۰ مترمربع جهت اتاق مدیریت با جانمایی یک عدد میز مدیریت و درصورت امکان ابعاد بزرگتر در نظر گرفتن یک میز کنفرانس نیز میسر می باشد، حال می توان یک اتاق در کنار اتاق مدیریت در کانکس نیز به عنوان اتاق منشی و اتاق انتظار مراجعه کنندگان نیز در نظر گرفت.

موارد استفاده از کانکس مدیریتی

موارد استفاده از کانکس مدیریتی

استفاده در پروژه های ساختمانی

کانکس مدیریتی به عنوان یک فضای مدیریتی و هماهنگی در پروژه‌ های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان محلی برای نظارت بر پیشرفت کار، برگزاری جلسات و نشست‌ های مختلف، و هماهنگی بین تیم‌ های مختلف استفاده می‌ شود.

استفاده در پروژ های دولتی و سازمانی

کانکس مدیریتی به عنوان یک فضای مدیریتی و هماهنگی در پروژه‌ های دولتی و سازمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان محلی برای برگزاری جلسات و نشست‌ های مختلف، مدیریت پروژه، و هماهنگی بین تیم‌ های مختلف استفاده می‌ شود.

استفاده از کانکس مدیریتی در کارگاه های آموزشی

کانکس مدیریتی به عنوان یک فضای آموزشی و مدیریتی در کارگاه‌ های آموزشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان محلی برای برگزاری کلاس‌ ها و آموزش‌ های مختلف، و هماهنگی بین مدرسین و دانشجویان استفاده می‌ شود.

استفاده از کانکس مدیریتی در کارگاه های آموزشی

استفاده از کانکس مدیریتی در کارگاه های کوچک و بزرگ

کانکس مدیریتی به عنوان یک فضای مدیریتی و هماهنگی در کارگاه‌ های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان محلی برای نظارت بر پیشرفت کار، برگزاری جلسات و نشست‌ های مختلف، و هماهنگی بین تیم‌ های مختلف استفاده می‌ شود.

استفاده از کانکس مدیریتی در برخی از کارخانه ها

کانکس مدیریتی به عنوان یک فضای مدیریتی و هماهنگی در برخی از کارخانه‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان محلی برای نظارت بر پیشرفت کار، برگزاری جلسات و نشست‌ های مختلف، و هماهنگی بین تیم‌ های مختلف استفاده می‌ شود.

بسیاری از موارد دیگر

علاوه بر این، کانکس مدیریتی در بسیاری از صنایع و پروژه‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این فضا به عنوان یک فضای مدیریتی و هماهنگی برای پروژه‌ ها و کارگاه‌ ها، بسیار مفید واقع می‌ شود.

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت کانکس مدیریتی بستگی به عوامل مختلفی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. کانکس مدیریتی یک نوع ساختمان قابل حمل است که برای استفاده در محل‌ های مختلف مانند سایت‌ های ساخت و ساز، محل‌ های عمومی، محل‌ های ورزشی و… استفاده می‌ شود. این کانکس‌ ها به دلیل قابلیت حمل و نصب آسان، سرعت ساخت و هزینه کمتر نسبت به ساختمان‌ های سنتی، مورد توجه قرار می‌ گیرند.

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت کانکس مدیریتی تحت تاثیر عوامل زیر قرار می‌ گیرد:

 1. ابعاد و اندازه کانکس: ابعاد و اندازه کانکس مدیریتی تاثیر زیادی بر قیمت آن دارد. کانکس‌ های بزرگتر و با امکانات بیشتر معمولا قیمت بالاتری دارند.
 2. جنس و کیفیت مصالح: استفاده از مصالح با کیفیت بالا و مقاوم در ساخت کانکس، می‌ تواند قیمت را افزایش دهد. جنس‌ هایی مانند فولاد، بتن، پلی‌استر و آلومینیوم معمولا در ساخت کانکس‌ های مدیریتی استفاده می‌ شوند.
 3. امکانات داخلی: وجود امکانات داخلی مانند سیستم تهویه، سیستم برق، سیستم آب و فاضلاب و سیستم‌ های امنیتی می‌ تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. کانکس‌ هایی با امکانات بیشتر معمولا قیمت بالاتری دارند.
 4. نوع نصب و حمل و نقل: نوع نصب و حمل و نقل کانکس نیز می‌ تواند تاثیر زیادی بر قیمت آن داشته باشد. نصب کانکس به صورت دائمی یا موقت، نوع پایه‌ ها و سیستم‌ های نصب و نقل کانکس می‌ تواند قیمت را تغییر دهد.
با توجه به این عوامل، قیمت کانکس مدیریتی می‌ تواند متغیر باشد. بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق و مطابق با نیاز های خود را بدست آورید.
4.7/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه در “کانکس مدیریتی

 1. سمیرا گفت:

  کانکس مدیریتی هم مثل کانکس مسکونی همه تجهیزات رو داره؟

  1. Modern2 گفت:

   بله بسته به نیاز شما طراحی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *