کانکس مسکونی ارزان از محبوب ترین کانکس های موجد در بازار است. این کانکس توسط برندهای مختلفی تولید می شود اما در زمان خرید یکسری نکات هست که باید به آن ها توجه کرد. این کانکس ها ارزان و به طور کلی برای کسانی مناسب است که نمی خواهند برای خرید کانکس هزینه زیادی انجام دهند.

کانکس مسکونی ارزان فضا یا واحدی که برای باغبان، نگهبان یا سرایدار یک مجموعه موردنیاز است نیز از جمله مواردی می باشد، که معمولا باید به دنبال سازه های ساده باقیمت ارزان بود تا در کنارداشتن امکانات اولیه برای زندگی یک سرایدار هزینه آن نیز برای ما مناسب باشد.

کانکس مسکونی ارزان همان گزینه ای است که بسته به نوع شرایط آب و هوایی است که تا با درنظرگرفتن شرایط محل و ابعاد و همچنین بودجه مدنظر گزینه مطلوب ارزانی درنظر گرفت. قیمت کانکس های مسکونی ارزان به ابعاد و تجهیزات داخل آن درنظر گرفته می شود و علاوه بر آن متریال مورد استفاده در ساخت کانکس مسکونی تأثیر به سزایی در قیمت آن دارد.

کانکس مسکونی ارزان

کانکس مسکونی ارزان

عوامل مؤثر بر قیمت کانکس

سایز کانکس از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت کانکس می باشد، هم چنین امکانات و تجهیزات عامل مهمی در تعیین قیمت کانکس است، به طورکلی هرچه تجهیزات کانکس بیش تر باشد، متریال مورد استفاده در در ساخت آن باکیفیت تر باشد، کانکس لوکس و شیک باشد و قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

پیش از خرید کانکس باید از چند تولیدکننده قیمت گرفت تا مناسب ترین کانکس با امکانات مدنظر خریداری کرد.

کانکس دست دوم و قیمت آن موضوعی است که واضح نیست، زیرا میزان سلامت، نوع سازه از نظر کاربری و استحکام، نحوه تولید و میزان کسر هزینه ای که فروشنده برای آن درنظر گرفته و علاوه بر آن هزینه های احتمالی که پس از خرید آن پرداخت می شود باعث می شود تا نتوانست قیمت قطعی به مشتری اعمال شد.

خرید این کانکس در بسیاری از مواقع مناسب و در برخی موارد باعث هدررفتن پول مشتری خواهد شد و به ناچار ملزم به تهیه یک سازه نو شد.

عوامل مؤثر بر قیمت کانکس

عوامل مؤثر بر قیمت کانکس

انواع کانکس مسکونی ارزان قیمت

این کانکس ها به دو دسته تقسیم می شوند که عبارت است از:

دسته اول، مربوط به کانکس های سرایداری می شود که کوچک هستند و برای انجام پروژه های مختلف مثل پروژه های ساختمانی، عمرانی و … استفاده می شود، این نوع کانکس را دست دوم هم می توان خریداری کرد.

دسته دوم، کانکس های ویلایی مسکونی هستند که در ابعاد بزرگ تر دارای تمامی امکانات یک خانه می باشد مانند اتاق، حمام و…. این کانکس های ویلایی را به صورت دوطبقه یا همان دوبلکس می سازند.