این روزها با توجه به هزینه های بالای ساخت و ساز، افراد تمایل به استفاده از کانکس های مسکونی دارند. هزینه تمام شده این کانکس ها بسیار پایین تر از ساخت و ساختهای معمولی است و این امکان برای افراد وجود دارد که در هر زمانی کانکس خود را بفروشند یا به محل دیگری منتقل نمایند. علاوه بر این، در رابطه با بلایای طبیعی از جمله زلزله، کانکس ها از مقاومت بالاتری برخوردارند.

کانکس

امروزه، انواع مختلفی از کانکس برای کاربرهای گوناگون و به دلایل مختلف ساخته می شود. با توجه به مدت زمان اسکان، شرایط کاری و شرایط آب و هوایی کانکس های برای اهداف مختلف طراحی و اجرا می شوند. از این رو، لازم است که با توجه کاربرد کانکس آن را خریداری نمایید. کانکس های مسکونی بیشترین کاربرد را در بین سایر کانکس ها دارند. همان طور که از نامشان مشخص است، این نوع کانکس ها برای اسکان دائمی مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس ها با توجه به مساحت مورد نیاز شما در ابعاد مختلف ساخته و اجرا می گردند.

کانکس

کانکس

کانکس مسکونی ارزان

کانکس ها مختلف اند و از متریال های گوناگون ساخته می شوند. کانکس های مسکونی که قیمت ارزانتری دارند، طبیعتا طول عمر کمتری نیز دارند و همچنین مقاومت این کانکس ها در برابر حوادثی مانند زلزله، سیل یا حوادث مصنوعی مانند جنگ در مقایسه با کانکس های دیگر کمتر است.  لازم به ذکر است که شیوه نگه داری از کانکس نقش بسزایی در طول عمر آن ایفا می کند. در برخی مواقع در پروژه های ساختمانی که کارگران و افراد نیاز به اسکان دارند اما امکان اسکان فراهم نیست، از کانکس مسکونی استفاده می کنند. همچنین این نوع کانکس در بسیاری از پروژه های سنگین برون شهری مانند معدن ها برای اسکان افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

راه دیگری نیز وجود دارد که بتوان یک کانکس مسکونی را با قیمت پایین تری خریداری نمود و آن خریداری کانکس دست دوم است. اما در این مورد باید توجه لازم را داشته باشید. زیرا گاهی اوقات افراد کانکس هایی را می فروشند که استهلاک بالایی دارد و عمر زیادی را گذرانده اند. این مسئله باعث می شود که این کانکس خرج های زیادی روی دست شما بگذارد. بنابراین بهتر است که اگر تجربه لازم را درباره کانکس و خرید کانکس دست دوم ندارید، حتما با یک کارشناس مشاوره کنید.

کانکس مسکونی ارزان

کانکس مسکونی ارزان

کانکس 4 متری ارزان

این نوع از کانکس هاعمدتا به عنوان اتاق نگهبان مورد استفاده قرار می گیرند. افراد در این کانکس ها از سرما و گرما در امان هستند. همچنین از این نوع کانکس ها به عنوان کانکس های فروشگاهی نیز استفاده می کنند. در این نوع کانکس از تیرآهن های سبک بهره گرفته اند. قیمت این نوع کانکس در برد 3 تا 10 میلیون تومان قرار دارد.

کانکس 6 متری ارزان

از این نوع کانکس عمدتا به عنوان جای خواب یا دفتر استفاده می کنند. کانکس 6 متری طراحی های مختلفی دارد. از این رو با توجه به طراحی، سال ساخت و جنس آن قیمت آن از 3.5 تا 15 میلیون تومان متغیر است. اما اگر به خوبی از این کانکس محافظت شود، حتما می توان تا 25 سال نیز از آن نگهداری کرد.

کانکس 12 متری ارزان

معمولا قیمت کانکس های 12 متری خیلی ارزان نیست و بستگی به شرایط دارد. زیرا اگر جنس کانکس خوب نباشد و یا اصطلاک زیادی داشته باشد، خریدار دچار ضرر می گردد. حمل این کانکس در مقایسه با دو تای قبلی دشوارتر است و انتظار می رود که این کانکس تا 25 سال عمر کند. قیمت این کانکس معمولا با توجه به سن، متریال و طراحی آن از 15 تا 50 میلیون متغیر است. اما با طراحی مناسب می توان یک زندگی کوچک را در آن طراحی نمود.

شیوه نگه داری کانکس های ارزان قیمت

در بیشتر مواقع، کانکس های ارزان قیمت با توجه به سفارش کاربر از صفر ساخته می گردند و یا فرد آن را به صورت دست دوم تهیه می کند. از این رو خیلی جا برای اعمال تغییرات وجود ندارد.  حمل و نقل کانکس باید با دقت زیادی صورت بگیرد که دچار آسیب نشود. همچنین باید مراقبت های لازم از آن صورت گیرد و هر قدری که مراقبت ها بیشتر باشد، طول عمر کانکس تان بیشتر خواهد شد. قبل از هر کاری بهتر است که مشاوره بگیرید. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید بوده باشد.

شیوه نگه داری کانکس های ارزان قیمت

شیوه نگه داری کانکس های ارزان قیمت