مقدمه

امروزه کانکس ویلایی به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شده؛ که بسیاری از مردم علاقه مند به خرید آن هستند. کانکس ها در انواع و طرح های مختلفی ساخته می شوند و خریداران بر اساس سلیقه و نیاز خود کانکس مخصوصی را خریداری می‌کنند. یکی از محبوب ترین کانکس ها که امروزه در بازار وجود دارد کانکس ویلایس دست دوم است؛ در این مطلب قصد داریم به بررسی کانکس ویلایی دست دوم بپردازیم.

کانکس ویلایی دست دوم

کانکس ویلایی دست دوم

دردسر بزرگ

 اگر شما قصد داشته باشید کانکسی نو خریداری کنید؛ به راحتی به بازار مراجعه خواهید کرد و بر اساس نوع سازه؛ قیمت‌های تعیین شده پیش روی شما قرار دارند. اما همانطور که از نام کانکس ویلایی دست دوم پیداست؛ شما با یک محصول فابریک مواجه نیستید. از این رو قیمت گذاری بر اساس ذهنیت و نظر مالک انجام می‌شود و در بسیاری از مواقع در قیمت گذاری  به سازه به کار برده شده در کانکس توجهی نمی‌شود و اغلب قیمت گذاری بیشتر از ارزش واقعی آن می باشد.

دردسر کانکس ویلایی دست دوم

قیمت گذاری

قیمت هر کانکس بسته به متغیرهای گوناگون از جمله مصالح به کار گرفته شده در آن؛ مساحت کانکس و نوع یا دست دوم بودن آن است. از آنجایی که کانکس ویلایی دست دوم یک محصول فابریک به شمار نمیرود؛ اگر از سلامت فیریکی در همه زوایا برخوردار باشد؛ در حدود یک چهارم الی یک سوم کمتر از قیمت  کانکس نو قیمت گذاری می شود. بنابراین بهتر است قبل از خرید کانکس ویلایی دست دوم ابتدا قیمت کانکس ویلای نورا بررسی کنید و سپس محصول مورد نظر خود را چه به عنوان فروشنده و چه به عنوان خریدار؛ تعیین قیمت کنید.
نکته ای که قبل از بررسی لازم است به آن توجه داشته باشید این مورد است که؛ از آنجایی که مصالح به کار برده شده در هر کانکس متفاوت است؛ شما باید کانکس نویی را مد نظر قرار دهید که دارای مصالح مشابه با کانکس ویلایی دست دومی باشد؛ که قصد معامله آن را دارید.

قیمت گذاری کانکس ویلایی دست دوم

قیمت گذاری کانکس ویلایی دست دوم

موارد استفاده

 کانکس ویلایی دست دوم مصارف گوناگونی دارد؛ در برخی از موارد ممکن است افرادی وجود داشته باشند که مالک زمینی هستند؛ اما امکان ساخت به هر دلیلی برایشان میسر نیست. بنابراین شما با خرید کانکس ویلایی دست دوم یک ویلای دنج بر روی زمین خود خواهید داشت. استفاده از کانکس ویلایی دسته دوم تنها محدود به ورد ذکر شده نیست چرا که در برخی از موارد نیز برای انجام امور ساخت و ساز؛ کانکس های ویلایی دست دوم را مورد استفاده قرار میدهند.

موارد استفاده کانکس ویلایی دست دوم

موارد استفاده کانکس ویلایی دست دوم

تفاوت

اگر شما قصد خرید کانکس ویلای نو را داشته باشید؛ قادر خواهید بود؛ طراحی داخل آن را به طور اختصاصی سفارش دهید و سازنده ها دقیقا مطابق با نظر و سلیقه شما طراحی داخلی را انجام می دهند. اما در خرید کانکس ویلایی دست دوم هیچگونه حق انتخابی نخواهید داشت چرا که داخل ویلا از قبل ساخته شده و امکان تغییرات داخلی بسیار محدود است و اگر قصد داشته باشید تغییراتی در قسمت های مختلف به وجود آورید این اقدام برای شما هزینه های اضافی در بر خواهد داشت. همچنین بر اساس میزان مساحت ممکن است گزینه های زیادی پیش روی شما قرار نداشته باشند؛ پس قبل از خرید  کانکس ویلایی دست دوم بهتر است  به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشید.

تفاوت کانکس ویلایی دست دوم

تفاوت کانکس ویلایی دست دوم

کمبود کانکس ویلایی دسته دوم

 یکی از دردسرهای بسیار بزرگ در خرید کانکس ویلایی دست دوم پیدا کردن این کانکس ها است. اگر شما قصد خرید کانکس نو را داشته باشید به راحتی به سایتهای مورد نظر مراجعه کرده و مطابق با سلیقه خود محصول مورد نظر را خریداری می کنید. اما خرید کانکس ویلایی دست دوم کار بسیار دشواری است. چراکه بسیاری از افراد تمایل به فروش کانکس های ویلایی خود ندارند و اگر هم قصد فروش داشته باشند؛ اطرافیان و یا مردم محلی آن را خریداری خواهند کرد. از این رو  برای خرید کانکس دست دوم بهتر است به سایت های تخصصی  که برای فروش کانکس در نظر گرفته شده اند مراجعه کرده  تا به این صورت قادر باشید بهترین گزینه ممکن را خریداری کنید.

سخن پایانی

اگر درگیر ساخت پروژه های ساختمانی بزرگ هستید و به این نتیجه رسیده اید که به یک کانکس نیاز دارید؛ کانکس ویلایی دسته دوم بهترین گزینه ممکن میباشد.
با توجه به قیمت ارزانی که کانکس ها برخوردار هستند؛ در بسیاری از مواقع؛ مردم ترجیح میدهند به جای ویلا سازی از کانکس های آماده استفاده کنند که هزینه بسیار کمتری برای آن ها خواهد داشت. با توجه به اینکه قیمت کانکس ویلایی دسته دوم حدود 20 الی 40 درصد کمتر از قیمت کانکس ویلایی نو است؛ پس بهترین گزینه ممکن برای خرید به شمار میرود.
اگر جزو افرادی هستید که به طراحی داخلی بسیار اهمییت میدهید؛ با توجه به محدودیت های کانکس ویلایی دسته دوم؛ باید زمان زیادی را صرف جستجو برای خرید این کانکس ها کنید.