کانکس ها؛ امروزه به یکی از محصولات پرطرفدار  در نزد عموم مردم تبدیل شده اند و بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا این محصولات را خریداری کنند. بر خلاف دهه‌ های گذشته که فقط انواع خاصی از کانکس تولید می شد و  انتخاب زیادی پیش روی خریدار قرار نداشت؛ امروزه انواع مختلف کانکس ها در طرح ها و شرکتهای متفاوتی تولید و روانه بازار می شوند. یکی از پرطرفدار ترین کانکس های امروزی کانکس دوبلکس است که در این مطلب به بررسی تخصصی؛ کانکس دوبلکس ویلایی می‌پردازیم:

کانکس ویلایی دوبلکس

کانکس ویلایی دوبلکس

فضای بیشتر

 کاملاً طبیعی است؛  کانکس دوبلکس با توجه به طبقه اضافی که نسبت به  کانکس های تک طبقه دارا است از فضای بیشتری برخوردار است و همین عامل کانکس ویلایی  دوبلکس را بسیار کاربردی برای استفاده مسکونی و تجاری کرده است. یکی از نکات جالبی که در کانکس های دوبلکس وجود دارد این مورد است که بسیاری از افراد که تمایل به داشتن کارگاه دارند از کانکس های دوبلکس برای محیط کاری خود استفاده می کنند و همین باعث شده مهندسان در طراحی کانکس های دوبلکس به کارایی آن توجه ویژه ای داشته باشند و به طور اختصاصی هر کانکس را برای کارایی خاص طراحی کنند.

فضای بیشتر کانکس ویلایی دوبلکس

فضای بیشتر کانکس ویلایی دوبلکس

قیمت

 بطور کل کانکس ها از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. از آنجایی که در کانکس های ویلایی دوبلکس از متریال بیشتر استفاده شده؛ طبیعتاً قیمت بیشتری نسبت به سایر کانکس ها تک طبقه دارند.  متریال به کار گرفته شده در سازه کانکس؛ بزرگی؛ نو و یا دست دوم بودن کانکس؛ از عوامل مهمی هستند که تاثیر مستقیم در قیمت گذاری دارند.

مزایا

  شاید تمایل داشته باشید؛ کانکس ویلایی  دوبلکس خریداری شده را به شهرستان انتقال دهید. یکی از مزایای مهم کانکس ها قابلیت جداسازی سازه های بکار رفته شده در آنها هست. از این رو به راحتی می توان آنها را از یکدیگر جدا کرد و در محل مورد نظر به هم پیوست داد. از سوی دیگر هیچ محدودیتی در مساحت کانکس دوبلکس وجود ندارد و بسته به نظر خریدار؛ می توان کانکس های دوبلکس را در مساحت های دلخواه طراحی کرد.

 شما قادر خواهید بود یک کانکس دوبلکس مطابق با سلیقه خود داشته باشید و این از مهمترین مزایای کانکس ها به شمار میروند. بنابراین ایده ها  و نظرات خود را در اختیار مهندسان قرار خواهید داد و آنها با استفاده از شبیه ساز های سه بعدی  تصویری از کانکس مورد نظر در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر طراحی مطابق انتظار شما بود روند تولید و آماده سازی کانکس دوبلکس شروع خواهد شد.

شاید بسیاری از افراد این تصور را داشته باشند که کانکس های دوبلکس از امنیت پایینی برخوردار هستند و در مقابل حوادث طبیعی هچون سیل و یا زلزله هیچ مقاومتی نخواهند داشت که باید بیان کرد دیدگاه کاملا اشتباهی است و با توجه به سازه های قدرتمند به کارگرفته شده در ساختار کانکس؛ کاملا در برابر حوادث طبیعی مقاوم هستند.

مزایا کانکس ویلایی دوبلکس

مزایا کانکس ویلایی دوبلکس

تراس

اگر در ویلا حضور دارید و ترجیح می دهید منظره را تماشا کنید؛ وجود یک تراس امر ضروری به شمار می رود. خوشبختانه اکثر ویلاهای دوبلکس و مجهز به تراس های بزرگ هستند  پس میتوانید با دوستان و یا خانواده  در تراس نشسته و از منظره زیبای اطراف لذت کافی را ببرید.

تراس کانکس ویلایی دوبلکس

تراس کانکس ویلایی دوبلکس

امکانات

همانگونه که در جریان هستید کانکس دوبلکس به معنای قرارگیری دو کانکس بر روی همدیگر می باشد از این رو برای محیط داخلی می توان امکانات ویژه ای را در نظر گرفت. به عنوان مثال وجود سرویس بهداشتی هم در طبقه پایین و هم در طبقه بالا به جذابیت های کانکس دوبلکس افزوده خواهد کرد.

برای درب ها و پنجره ها  گزینه‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد. اگر تمایل دارید  کانکس دوبلکس شما  از ایمنی بالایی برخوردار باشد؛ میتوانید از دربهای ضد سرقت استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال مساحت بیشتر میباشید؛ کانکس های دوبلکس بهترین گزینه ای هستند که پیش روی شما قرار دارد.

شما قادر خواهید بود بر اساس سلیقه خود محیط داخلی را طراحی کنید و بخش های مختلف ویلا را تعیین کنید.

از انجایی که کانکس دوبلکس شامل 2 کانکس بر روی هم میباشد پس طبیعی است که در ساخت ان از متریال بیشتری استفاده شده پس در نتیجه قیمت خرید این نوع کانکس ها گرانتر است.