کانکس ویلایی دوبلکس | فروش کانکس | مدرن کانتین

کانکس ویلایی دوبلکس یکی از محصولات مدرن کانتین برای کاربری های مسکونی و اداری می باشد.ساخت کانکس ویلایی دوبلکس بصورت پیش ساخته دارای مزایای خاص خود می باشد که از جمله مهمترین آنها سرعت در اجرا و تحویل کار نسبت به سازه های بنایی می باشد در متد سنتی 12 تا 18 ماه زمان لازم است اما با روش ویلای پیش ساخته حدود 45 روز زمان نیاز است که صرفه جویی زیادی در زمان ساخت کانکس ویلایی دوبلکس می باشد ، ضد زلزله بودن و سبک بودن کانکس ویلایی دوبلکس از دیگر مزایای اصلی کانکس ویلایی دوبلکس بشمار می رود که با توجه به زلزله خیز بودن کشور ما گزینه ای بسیار مهم و مطلوب بوده.

کاهش هزینه های جانبی نیز یکی دیگر از عوامل مهم برای ساخت کانکس ویلایی دوبلکس بشمار می رود چرا که هزینه های اضافی برای تجهیز کارگاه ، اتاق اسکان پرسنل ، نگهبانی ، حمل و انبار مصالح و اینگونه فعالیت هارا در پی نخواهد داشت.در گروه صنعتی مدرن کانتین قبل از شروع ساخت کانکس ویلایی دوبلکس حتما ، علاوه بر پلان طراحی ساخت ، پلان قرارگیری مبلمان نیز طراحی می شود تا در کمترین زمان قبل از ساخت بتوان نواقص احتمالی را برطرف نمود .

در طراحی کانکس اداری دوبلکس معمولا اتاق کارمندان و فضای لابی به همراه دفتر حراست یا همان نگهبانی در طبقه پائین قرار دارد . و اتاق مدیر ، معاون ، حسابداری و بخش هایی که کمترین مراجعه کننده را دارند در طبقه بالا قرار می گیرند .بهتر است دقت شود در کانکس اداری به آبدارخانه و دو عدد سرویس بهداشتی مجزا نیاز است . کانکس ویلایی دوبلکس را طوری می سازند که نیازی به جابجایی نباشد زیرا با توجه به ارتفاع هر دو طبقه مقدار آن از ۵ متر فراتر می رود و دیگر نمی توان از زیر پل ها و سازه های شهری و برون شهری سازه را عبور داد . ولی می توان با تمهیداتی که در همان ابتدای طراحی پلان سازه انجام داد ، کانکس ویلایی دوبلکس را بصورت دو طبقه مجزا طراحی نمود و در زمان ساخت اجرا کرد .