کانس های ویلایی خیلی زود توانستند جایگاه خودشان را در بین صنعت ساخت و ساز ویلا پیدا کنند. افراد بسیاری بنا به دلایل مختلف از جمله شرایط بد آب و هوایی، دشواری در ساخت ویلاهای سنتی، زمان بر بودن ساخت و سازهای سنتی و هزینه های بالای ساخت و ساز ترجیح می دهند که از کانکس های ویلایی استفادده کنند. این کانکس ها اشکال و مدل های مختلفی دارند. در این میان کانکس های ویلایی دو طبقه بسیار محبوب هستند. این کانکس های معمولا ظرف مدت زمان خیلی کوتاهی (معمولا کمتر از یک ماه) ساخته شده و امکانات یک ویلای واقعی را به کاربران ارائه می دهند. در ادامه درباره این کانکس های ویلایی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

کانکس ویلایی دو طبقه

کانکس ویلایی دو طبقه

کانکس های ویلایی پیش ساخته

از سال های خیلی دور استفاده از سازه های پیش ساخته در میان مردم کشورهای مختلف به شدت رواج داشته است. در زمان گذشته که جنگ ها به طور زیادی اتفاق می افتاد، افراد ترجیح می دادند که در شهرها از سازه های از پیش ساخته شده استفاده کنند تا بتوانند ظرف مدت کوتاهی شهرها را بسازند. سازه های کانکسی بهترین گزینه برای ساخت ویلا هستند. معمولا از جدیدترین و به روز ترین فناوری ها برای ساخت کانکس های ویلایی استفاده می شود. اکنون در قرن 21 هستیم و این کانکس ها به طور قابل توجهی پیشرفته کرده و نسبت به قبل بهتر شده اند.

کانکس های پیش ساخته ویلایی دو طبقه

همان طور که گفته شد ویلاهای پیش ساخته یک سازه محبوب در بین مردم به حساب می آید.  کانکس های ویلایی دو طبقه یکی از پر تقاضاترین کانکس ها هستند که به دلیل ساختار و معماری شیک و منحصر به فردی که دارند بسیار مورد استقبال هستند. معمولا ویلاهای کانکسی دو طبقه فضا و امکانات خوبی را به کاربران ارائه می دهند.

کانکس های پیش ساخته ویلایی دو طبقه

کانکس های پیش ساخته ویلایی دو طبقه

انواع ویلای کانکس ویلایی دو طبقه

عمدتا طبقه بندی ویلاهای کانکسی بر اساس معیارهای گوناگونی صورت می گیرد. با توجه به نوع مواد به کار رفته و طراحی و معماری هر ویلا، ویلاهای پیش ساخته به انواع مختلفی تقسیم شده اند. عمدتا ویلاهای کانکسی دو طبقه شامل ویلاهای دو طبقه بتنی، ویلاهای دو طبقه چوبی و ویلاهای دو طبقه فلزی هستند.

امکانات ویلاهای پیش ساخته دوطبقه

معمولا این ویلاها دو اتاق دارند، پذیرایی و آشپزخانه آنها بسیار شیک و مجلل است. همچنین در هر اتاق خواب یک حمام وجود دارد. از لوسترهای بسیار زیبا برای تزئیین سالن پذیرایی استفاده می شود. به طور کلی، امکانات خوبی در ویلاهای پیش ساخته دو طبقه به کاربران ارائه می شود.  همان طور که گفته شد اجرای این سازه به کمتر از یک ماه زمان نیاز دارد.

امکانات ویلاهای پیش ساخته دوطبقه

امکانات ویلاهای پیش ساخته دوطبقه

هزینه کانکس ویلایی دو طبقه

معمولا هزینه این نوع ویلاها به عوامل گوناگونی از جمله متراژ مورد نظر، نوع مترایال به کار رفته در کانکس، موقعیت جغرافیایی که قصد اجرای آن را دارید، هزینه و حمل و نقل بستگی دارد. همچنین نقشه و معماری مورد نظر نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. عمر این کانکس های ویلایی مانند ویلاهای سنتی حدود سی سال است و امکان بازسازی آن وجود دارد و هزینه بازسازی آنها نسبت به ویلاهای سنتی کمتر است. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید بوده باشد.