یکی از کانکس های مسکونی پرطرفدار، کانکس ویلایی 30 متری است. از این کانکس می توان برای سکونت های ییلاقی در باغچه ها یا به عنوان منزل مسکونی استفاده نمود. این کانکس همه امکانات سکونی مورد نیاز را دارا می باشد. برخی از افراد از این کانکس به عنوان اتاق سرایدار یا نگهبان نیز استفاده می نمایند. کانکس های ویلایی 30 متری از جمله کانکس های محبوبی هستند که طرفداران زیادی دارند. این کانکس های برای فضای کوچک بسیار مناسب است و می توان آنها را در کوتاه ترین زمان ساحت و امکان حمل و نقل آنها آسان است. ما در این مقاله قصد داریم درباره کانکس ویلایی 30 متری اطلاعاتی را در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

کانکس ویلایی 30 متری

کانکس ویلایی 30 متری

کانکس ویلایی 30 متری

این کانکس همان طور که از نامش مشخص است یک کانکس مسکونی به مساحت 30 متر می باشد. این کانکس را می توان به راحتی  در زمان کوتاهی ساخت. همچنین این کانکس امکانات مسکونی نظیر اتاق خواب،  سرویس بهداشتی و آشپزخانه را دارا است. با توجه به تنوع در دیزاین و متریال به کار رفته، شکل ظاهری و دیزاین داخلی این کانکس ها با هم متفاوت است. کانکس ویلایی 30 متری می تواند دارای ورودی راهرو یا بدون راهرو باشد. مانند بسیاری از کانکس های دیگر برای ساخت و اجرا این کانکس نیازی به اخذ مجوز از شهرداری و بسیاری از دوندگی های اداری دیگر وجود ندارد. برای افرادی که به تازگی باغچه یا ملکی خریده اند، فضای کافی برای بخش مسکونی را ندارند و یا از هزینه بالای ساخت و ساز برنمی آیند، کانکس ویلایی 30 متری یکی از بهترین گزینه ها به شما می رود.

 داخل کانکس ویلایی 30 متری

داخل کانکس ویلایی 30 متری

کانکس 30 متری ویلایی چه امکاناتی دارد؟

یکی از وسائلی که خریداران به آن توجه می کنند، امکانات یک کانکس ویلایی 30 متری است. در اینجا باید به شما بگوییم که یک کانکس ویلایی 30 متری همه امکانات یک خانه را به شما ارائه می دهد. همان طور که قبلا گفتیم این کانکس دارای اتاق خواب، کم دیواری، آشپزخانه، فضای عمومی و خصوصی است. در برخی از این کانکس های پنل های خورشیدی تعبیه شده است که می تواند به راحتی انرژی خورشیدی را بگیرید و با تبدیل آن انرژی مورد نیاز کانکس را تامین نماید. دیزاین داخلی کانکس ها با هم متفاوت است و قبل از سفارش شما مدل و دیزاین های مختلفی را مشاهده خواهید نمود. از این رو می توانید با توجه به سلیقه شخصی خودتان انتخاب نمایید.

کانکس 30 متری ویلایی چه امکاناتی دارد؟

کانکس 30 متری ویلایی چه امکاناتی دارد؟

مشخصات فنی کانکس ویلایی 30 متری

به طور کلی، مشخصات فنی یک کانکس یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در خرید یک کانکس به حساب می آید. مشخصات فنی به نوعی مربوط به متریالی است که در ساخت یک کانکس از آن استفاده شده است. دیواره های خارجی یک کانکس می تواند از جنس ورق گالوانیزه، چوب ترمود، سمنت برد یا ساندویچ پنل باشد. همچنین می توان در ساخت این پنل ها از پروفیل آهنی و تیرآهن شماره 16 یا 18 استفاده نمود. به طور کلی، اکثر دیوارپوش های داخلی کانکس قابل شست و شو هستند و می توان آنها را شست. کانکس مسکونی ویلایی به صورت دو تکه یا چند تکه از پیش ساخته شده است که قطعات آن را در محل مورد نظر شما روی هم سوار می کنند.

به خاطر داشته باشید که شیوه نگه داری از یک کانکس تاثیر مستقیمی در طول عمر یک کانکس دارد. از این رو، با نگهداری و مراقبت خوب از کانکس تان می توانید سال ها از آن استفاده نمایید. همچنین اگر در این رابطه تجربه لازم را ندارید، حتما در زمان خرید مشاوره بگیرید تا هر چه که لازم است بدانید در اختیارتان قرار بگیرید. از اینکه تا انتها مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.