کانکس ویلایی از کنار هم قرار گرفتن چند سازه پیش ساخته درست می شود. این نوع کانکس همان طور که از نامش مشخص است برای کاربری های ویلایی و مسکونی در مناطق مختلف کشور از جمله مناطق ییلاقی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی، کانکس های ویلایی 60 متری به دو دسته اصلی کانکس های ویلایی ساندویچ پنل و کانکس ویلایی سالیدینگ تقسیم می شوند. کانکس ویلایی ساندویچ پنل دارای دیوار و سقف هایی با ضخامت 4 تا 10 سانتی متر است. این نوع ویلاهای دارای عایق بسیار قدرتمندی هستند از این رو افرادی که در آن ساکن هستند متوجه سرما یا گرما نمی شوند و هوای متعادلی دارد. شاید به همین دلیل است که این کانکس برای جاهایی که دارای آب و هوای سخت است گزینه مناسبی به حساب می آید. نوع دیگر کانکس ویلایی سایدینگ است. روش اجرا این نوع کانکس با مدل قبلی فرق دارد. در این کانکس ویلایی از اسکلت قدرتمند و ستون های زیادی استفاده می شود. این نوع کانکس زیبایی بیشتری نسبت به کانکس ساندویچ پنل دارد. ما در این مقاله قصد داریم درباره کانکس ویلایی 60 متری اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

کانکس ویلایی 60 متری

کانکس ویلایی 60 متری

امکانات کانکس ویلایی 60 متری

کانکس های ویلایی 60 متری نیز مانند سایر کانکس ها سازه های از پیش ساخته شده ای هستند که کاربری آنها مسکونی است. این ویلا تمام امکاناتی را که یک خانه به افراد ارائه می دهد، دارا می باشد. یک خانواده چهار نفره می توانند به راحتی در این کانکس زندگی کنند. اما با توجه به مساحت این کانکس می توان ارتفاع آن را بیشتر در نظر گرفت و افراد بیشتری را اسکان داد.  کانکس ویلایی 60 متری دارای اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و فضای نشیمن است. دیزاین داخلی این کانکس ویلایی متفاوت است . دیزاین های مختلفی برای هر سلیقه و نظری وجود دارد. برخی برای این کانکس ها یک راهرو ورودی را در نظر می گیرند که این فضای داخل کانکس را شکیلتر و زیبا می کند. این کانکس ها به صورت تک خوابه و دو خوابه ساخته می شوند. همچنین برای بخش های مختلف کانکس پنجره های یو پی سی در نظر گرفته می شود. این ویلا می تواند به صورت یک طبقه یا دو طبقه باشد.

امکانات کانکس ویلایی 60 متری

امکانات کانکس ویلایی 60 متری

مشخصات فنی کانکس ویلایی 60 متری

عمدتا در ساخت کانکس ویلایی 60 متری از تیرآهن شماره 16 استفاده می کنند. اسکلت این کانکس ویلایی از جنس پروفیل آهنی است که این باعث استحکام هرچه بیشتر سازه می گردد. همچنین وجود این پروفیل باعث مقاومت بالای این کانکس در مقابل حوادثی نظیر زلزله می شود. روی بخش های خارجی این کانکس از مایع های ضد زنگ استفاده می کنند و این مقاومت بدنه را نسبت به پوسیدگی دو چندان می نماید. طراحی داخلی کانکس ویلایی با توجه به سلیقه و نظر مشتری امکان پذیر است. در واقع، داخل این کانکس را می توانند مانند یک سازه معمولی دیزاین نمود. هر قدری که از متریال با کیفیت بالاتری استفاده شود، قیمت تمام شده کانکس بالاتر می رود. این ویلا معمولا طی مدت زمان کوتاهی ساخته می شود و این امکان وجود دارد که یک ماه بعد از سفارش به دست شما برسد. همچنین برخی از این کانکس های ویلایی 60 متری دارای پنل خورشیدی است و از این طریق انرژی خورشیدی را به برق تبدیل کرده و برق مورد نیاز کانکس را تامین می نماید. این ویژگی باعث شده که افراد زیادی به فکر خرید کانکس ویلایی بیفتند. لازم به ذکر است که برای خرید این کانکس ها نیازی به دریافت مجوز نیست.  امیدواریم مطالب ما برای تان مفید بوده باشد. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

مشخصات فنی کانکس ویلایی 60 متری

مشخصات فنی کانکس ویلایی 60 متری