کانکس ویلایی | فروش کانکس | مدرن کانتین

کانکس ویلایی نوعی سازه پیش ساخته شده است که درباغ و ملک های یلاقی مورد استفاده میباشد.در این بخش عمده ترین مزیت های استفاده از این نوع سازه ها را برای تان شرح دهیم. ساخت بنا با سازه بنایی در تمامی شرایط آب و هوایی امکان پذیر نیست و احتیاج به شرایط خاص آب و هوایی و رسیدن به دمای معینی دارد، در غیر این صورت مصالح قطعا به یخ زدگی و تخریب دچار می گردند از این رو در مناطق سردسیر نمی توان در زمستان سازه بنایی را اجرا نمود در حالی که برای کانکس ویلایی این شرایط چندان تفاوتی ندارد، زیرا از مصالح و ملاتی که با آب ترکیب شده و احتمال یخ زدگی داشته باشد استفاده نمی شود. همچنین به راحتی می توان از سازه های از پیش ساخته شده در مناطق کوهستانی و مکان هایی که امکان حمل تجهیزات کارگاه و مصالح وجود ندارد کمک گرفت.

مزایایی کانکس ویلایی مدرن کانتین

۱- نصب سریع و آسان کانکس ویلایی نسبت به ویلایی سنتی.
۲- کانکس ویلایی با توجه به ویلایی سنتی قابل فروش میباشد.
۳- امکان جابه جایی کانکس ویلایی از یک مکان به مکان دیگر .
۴- قابلیت دمونتاژ و مونتاز مجدد با حداقل پرت جهت بهره برداری.

کانکس ویلایی را میتوان با ابعاد مختلف سفارش داد و ما در کوتاه ترین زمان کانکس ویلایی مورد نظر را به محل خریدار ارسال مینماییم.کانکس ویلایی جهت مستقر شدن نیاز به فونداسیون داشته که کارشناسان فنی کانکس یووا در امر ساخت فونداسیون کانکس ویلایی به خریداران محترم مساعدت نموده و کلیه پلان های فونداسیون را در اختیار مشتریان محترم قرار میدهند.

مشخصات فنی کانکس ویلایی مدرن کانتین

۱- شاسی کف کانکس از IPE نمره ۱۴، ۱۶ ، ۱۸ یا ۲۰ بصورت اسکی یا دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف بصورت عرضی .
۲- استراکچر اصلی کانکس از پروفیلهای فولادی سنگین (۴۰×۴۰ ، ۸۰×۴۰ و ۸۰×۸۰ ) ERW .
۳- کلیه اتصالات استراکچر کانکس ویلایی از نوع جوش های ممتد و سربالا با الکترود آما با اجرای ضد زنگ زینکرومات با ضخامت ۴۰ میکرون.
۴- تعبیه هوک بلتهای بسیار قوی از ورق mil 10 جهت جابجایی و بارگیری کانکس ۴ متری.
۵- پوشش خارجی بدنه و سقف کانکس از ورق های الکترواستاتیک با ضخامت ۵/.پیش رنگ و نمای خارجی سقف کانکس ۴ متری از ورق سینوسی با پالانی جهت آبندی کامل سقف.

قابلیت حمل و جا به جایی کانکس پیش ساخته ویلایی

کانکس ویلایی را به سادگی می توان از مکانی به مکان دیگر انتقال داد و به دفعات زیاد می توان این جابجایی را تکرار نمود بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به کانکس ویلایی برسد و در موقع ساخت می بایست در سازه آن، این قابلیت گنجانده و پیش بینی های لازم برای این منظور ارائه شده باشد. قابلیت جابجایی کانکس ویلایی بسیار سودمند می باشد زیرا در صورتی که ملک خود را بفروشیم می توانیم ویلای خود را به ملک تازه خریداری شده منتقل کنیم لذا دیگر احتیاج به ساخت مجدد آن نمی باشد. از دیگر امتیازات جابجایی این است که می توانیم کانکس ویلایی خود را بعد از چند سال استفاده به عنوان دست دوم بفروشیم و سرمایه اولیه را تا حد بسیاری باز گردانیم. که این امکان در مورد ویلا های ساخته شده با مصالح بنایی، وجود ندارد در این ویلا ها باید سازه به کلی تخریب خواهد شود .

سرعت اجرای کانکس ویلایی در قیاس با سازه های سنتی

ساخت بنا با مصالح بنایی بین شش تا هجده ماه به طول می انجامد. زیرا که مراحل کار باید مرحله به مرحله پیش رفته و گاهی لازم است منتظر خشک شدن مرحله قبلی باشیم تا بتوانیم مرحله بعدی را اجرا کنیم و همین امر منجر به افزایش مدت زمان اجرا می گردد زمان بیشتر، برابر است با هزینه های بالاتر برای یک کارگاه ساختمانی، چرا که هنوز هزینه های دیگری وجود دارد که باید محاسبه گردد از قبیل: هزینه نگهبان کارگاه،ناظر پروژه و بسیاری موارد دیگر که به صورت جاری وجو دارند و به تبع هر اندازه این عملیات ساختمانی بیشتر زمان ببرد این هزینه ها نیز سنگین تر می شوند.

مقاومت بیشتر ویلای کانکسی در برابر زلزله

سازه های سنتی که با مصالح بنایی ساخته می شوند به دلیل وزن زیاد مصالح از میزان مقاومت کمتری در برابر زلزله برخوردارند و در حین زلزله در پی سقوط مصالح سنگین، بسیار خطر آفرین می شوند. در حالی که کانکس ویلایی به علت بکارگیری مصالح سبک در برابر وقوع زلزله واکنش خوبی نشان داده و قادر هستند که خود را با این لرزه ها همسان سازند. کانکس ویلایی حتی در بدترین حالت اگر دچار تخریب شود آوار مصالح، سبک بوده و هیچ گونه خطر جانی ساکنین را تهدید نخواهد کرد.