کانکس

مزایای کانکس

مزایا کانکس

همان طور که می دانید امروزه کانکس ها کاربردهای زیادی دارند و در جاهای مختلف از آن ها استفاده می شوند. مطمئنا اکثر افراد انواع مختلفی از کانکس ها مثل کانکس سرویس بهداشتی در پارک ها، کانکس نگهبانی و… را دیده اند و با کاربرد آن ها آشنا هستند. اما شاید در بین شما افرادی باشند که از کاربرد کانکس ، مزایا و معایب آن اطلاعات مفیدی نداشته باشند. بدین ترتیب در این مطلب قصد داریم در مورد کانکس، مزایا و معایب آن صحبت کنیم. تا آخر این مقاله حتما ما را همراهی کنید.

کانکس ها سازه های آماده و از پیش ساخته ای هستند که دارای دیوار، سقف، پنجره و… هستند و قابلیت حمل راحت از مزیت های آن ها به شمار می آید. برای خرید کانکس می توانید یکی از طرح های از پیش ساخته شده را انتخاب و خریداری کنید و یا سفارش ساخت آن را با طراحی دلخواه خود در زمان خیلی کم بدهید.

مزایای کانکس

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

مزایا و معایب کانکس ها

از مزایای کانکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت جابجایی اولین و مهم ترین مزیت کانکس ها به شمار می آیند که می توانید در هر زمان دلخواه آن ها را به مکان مورد نظر انتقال و نصب کنید. همه شما می دانید که سازه های ساخته شده با مصالح ساختمانی به مدت زمان خیلی زیاد و هزینه بیشتری نیاز دارند و نیز حمل و جابجایی آن ها ممکن نیست. از طرفی در زمان کم، ساخت سازه سنتی مقاوم با ایمنی بالا امکان پذیر نیست؛ بدین ترتیب استفاده از کانکس ها بهترین گزینه خواهد بود.
  • برای افرادی که فرصت کافی برای ساخت سازه های سنتی را ندارند، خریداری کانکس فکر خیلی خوبی برای آن ها است؛ زیرا کانکس در زمان کوتاه و به طور مقاوم ساخته می شود. همچنین انتخاب کانکس به میزان قابل توجهی در زمان صرفه جویی می کند.
  • قابل تعمیر و بازسازی، یکی دیگر از مزیت های مهم کانکس ها محسوب می شود. در زمان رخ دادن مشکل در کانکس می توانید آن را در زمان کوتاه و با هزینه کم تعمیر کنید.
  • کانکس ها کاربرد زیادی در مناطق زلزله خیز دارند و به علت کم وزن و مستحکم بودن آن ها در برابر زلزله و حوادث طبیعی از جان افراد محافظت می کنند.

مزایا کانکس

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

از معایب کانکس ها می توان موارد زیر را بیان کرد:

  • به علت عدم آگاهی در زمان خرید کانکس دست دوم، شاید نتوان با قیمت منصفانه آن را خریداری کرد. بدین ترتیب اگر قصد خرید کانکس دست دوم را دارید، از کارشناسان خوب در این زمینه کمک بخواهید. کاهش ضریب سلامت کانکس ها موجب کم شدن هزینه خرید آن ها می شود. میزان آسیب دیدگی آن ها توسط کارشناسان به خوبی قابل شناسایی است.
  • کانکس هایی که دارای ابعاد خیلی بزرگی هستند را نمی توان به دلیل محدودیت های حمل و نقل، جابجا کرد. بدین ترتیب به صورت چند تکه جابجایی آن ها صورت می گیرد و در مکان مورد نظر مونتاژ می شوند.
  • در اجرای کانکس های فرمینگ، عدم محدودیت فرم دهی یکی از معایب آن ها به شمار می آید.

معایب کانکس

برای خرید انواع کانکس در مدرن کانتین  با شماره تلفن 09128898507 تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *