کانکس سازی

کانکس ارزان قیمت

کانکس ارزان قیمت

استفاده از کانکس دلایل و کاربری های متفاوتی دارد که همه این ها در قیمت آن تاثیر گذار است. ولی در ایران بیشتر کانکس ها برای اسکان موقت یا دائم افراد در شرایط کاری و یا اجتماعی متفاوت تولید شده. نیاز است تا باتوجه به هدف موردنظر کانکس خود را انتخاب نمایید. کانکس های ارزان قیمت معمولا طول عمر کمتری دارند. درموارد سیل، زلزله و بلایای طبیعی و یا مصنوعی که به واسطه اقتصاد یا جنگ و… است خریداری می شوند تا نقش اسکان موقت را ایفا کند.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

البته در مورد طول عمر کانکس های ارزان باید گفت که بسته به نوع طراحی و آموزش شیوه های نگه داری از کانکس می توان عمربنا را افزایش و از فرسودگی آن جلوگیری کرد. در پروژه های ساختمانی که اشخاص مدت زمان کمی برای اجرای پروژه دارند.

نیاز به اسکان موقت است نیز از این نوع کانکس استفاده می شود. خیلی از پروژه های برون شهری، کارگاه های اکتشافی و پروژه های نفتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

کانکس ارزان قیمت

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

گفتنی است که می توان کانکس دست دوم ارزان نیز خریداری کرد. اما این نکته را هم باید مدنظر داشت که شاید اصلا قابل استفاده نباشد و خرید آن مقرون به صرفه نخواهد بود. کانکس های ارزان قیمت قابلیت ضدزلزله و بلایای طبیعی را دارند، درصورتی که مکان مناسبی برای نصب آن انجام پذیرد.

معمولا کانکس های معمولی ارزان قیمت باتوجه به نیاز کاربر از صفر ساخته می شوند. و یا دست دوم هستند و خیلی جای تغییرات ندارد، البته که تمام خدمات ساخت و باز طراحی را انجام داده و محدودیتی در این زمینه نیست. ولی با این حال در مواردی بهتر است که باتوجه به هدف کاهش هزینه، این موارد کمتر انجام شود و رنگ آمیزی کامل انجام شود.

خصوصیات کانکس ارزان قیمت چیست؟

خصوصیات کانکس ارزان قیمت چیست؟

تمامی امکانات رفاهی یک خانه را می توان به صورت طراحی فشرده در کانکس معمولی با ارزان ترین قیمت پیش بینی کرد. که به طورمثال این گونه کانکس ها می توان شامل موارد زیر باشد:

  • اتاق خواب
  • کمددیواری و جالباسی
  • لوله کشی آب سرد و گرم
  • حفاظ پنجره، پنجره ها از جنس UPVC
  • تهویه هوا

صد در صد کانکس ارزان قیمت تفاوت هایی با دیگر کانکس های گران قیمت دارد. این تفاوت قیمت را میتوان در سقف و کف بکار رفته در کانکس دید. در این نوع کانکس بیشتر روی کاهش قیمت و اسکان موقت تمرکز شده. تا استقامت آن، البته کانکس های دیگر حداکثر کیفیت را در حد عقلانی برای کانکس های ارزان قیمت به کاربرده و رقابتی ترین قیمت بازار را عرضه می کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *