کانکس

کانکس مهندسی

ساخت کانکس های مهندسی

کانکس مهندسی در پروژه های عمرانی مورد استفاده مهندسان و مدیران قرار می گیرد. نمای داخلی این نوع کانکس طوری طراحی شده است که جلوه اداری داشته و می توان از تجهیزات اداری در داخل آن استفاده کرد.

از کانکتور برای برق رسانی به کانکس مهندسی استفاده می شود. یکی از مزیت هایی که کانکس های مهندسی نسبت به سازه های سنتی دارند این است که می توان آن را بعد از تمام شدن پروژه به مکان دیگری بدون رخ دادن کوچک ترین مشکلی برد. عایق بندی به کار رفته شده در این نوع کانکس ها، ساندویچ پانل می باشد.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

جدول مطالب این صفحه

 

از کانکس مهندسی می توان در موارد مختلفی مثل، اتاق کنفرانس و جلسات، دفاتر کار مهندسان و مدیران، جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین، کارگاه های عمرانی و راه سازی، استفاده کرد.

فضاهای داخلی کانکس مهندسی تشکیل شده از سرویس بهداشتی، اتاق منشی، آبدارخانه، اتاق کنفرانس می باشد.

کانکس مهندسی

ساخت کانکس های مهندسی

اگر در مکان هایی که نمی توان اقدام به ساخت خانه کرد و نیز موجب افزایش هزینه و وقت مهندسین و تکنسین می شود، انتخاب کانکس مهندسی در این شرایط بهترین گزینه خواهد بود.

به خاطر این که در ساخت این نوع کانکس از ساندویچ پانل استفاده شده است، تا حد زیادی موجب کاهش زمان و هزینه ها می شود؛ همچنین مکان خیلی خوبی در شرایط آب و هوایی مختلف است.

در کانکس مهندسی یک سنسور دود در هر اتاق نصب شده است تا در زمان آتش گرفتن کانکس با صدای آژیر به مهندسان خبر داده و اعلام خطر کند.

ساخت کانکس های مهندسی

ویژگی های کانکس مهندسی

نحوه بهره برداری از سازه یکی از ویژگی هایی است که سازه مهندسی را از غیر مهندسی جدا می کند. از ویژگی های کانکس مهندسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در موقعیت های مختلف دوام و پایداری بالایی دارد
  • زیبایی و خاص بودن
  • باکیفیت بودن مصالح به کار رفته شده در ساخت آن
  • نحوه درست اتصالات سازه ای و جزئیات تزئیناتی
  • قابلیت حمل آسان به مکان مورد نظر بدون رخ دادن کوچک ترین مشکلی
  • ساخت آن با هزینه و زمان کم صورت می گیرد
  • بهترین مکان در برابر هر نوع آب و هوایی
  • و….

ویژگی های کانکس مهندسی

کاربرد کانکس مهندسی

احتمال دارد کانکس های از پیش ساخته شده برای کانکس مهندسی مورد استفاده قرار گیرد؛ اما اگر دارای ویژگی هایی که در بالا بیان کردیم نباشد، با مشکل روبرو می شود. یک کانکس مهندسی تمام خصوصیات بالا را باید شامل بوده و از فیلترهای مهندسی عبور کرده باشد. در این صورت هیچ خللی به وجود نیامده و می توان از آن به راحتی استفاده کرد.

در ساخت کانکس های مهندسی اگر علم و دانش مهندسان کافی نباشد، محصول نهایی بی کیفیت و نامرغوب خواهد بود. بدین ترتیب برای استفاده کننده از این نوع کانکس، مشکلات و دشواری های خیلی زیادی پیش خواهد آمد.

کانکس دفتر مهندسی

مهندسان برای پیش بردن کارها، حساسیت ها و سخت گیری هایی را از خود نشان می دهند. همچنین برای دفتر کار نیز خیلی حساس هستند که زیبا بوده و از مقاومت بالایی برخوردار باشد. بدین ترتیب در کانکس مهندسی، دفتر کار جزء بهترین سازه ها نسبت به دیگر مجموعه های آن است.

برای خرید انواع کانکس در مدرن کانتین  با شماره تلفن 09128898507 تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *