کانکس

کانکس نیروگاهی

کانکس نیروگاهی

کانکس نیروگاهی موضوعی است که امروز در این مقاله می‌ خواهیم به آن بپردازیم. کانکس نیروگاه از شاسی تیرآهن ساخته شده و سقف و دیواره ‌های آن با پانل ‌هایی با ضخامت 4 الی 12 سانتی متری و یک اسکلت فولادی تشکیل شده است.  افزون بر موارد گفته شده عایقی با عنوان پلی یورتان نسوز در میان جداره ‌های پانل‌ های فوق به وسیله دستگاه مخصوص تزریق می ‌شوند. مقاومت بالا کانکس نیروگاهی در برابر عواملی همچون سرما و گرما عمدتاً به خاطر چنین ساختاری در بدنه آن ‌ها است.  به همین خاطر می ‌توان از امکانات این کانکس نیروگاهی در شرایط و محیط سخت اقلیمی بهره‌مند شد. امروزه بخش عمده‌ای از کاربرد کانکس نیروگاهی به نیروگاه‌های تولید برق، تصفیه خانه‌های آب و معادن تولید کننده  ذغال سنگ و نفت  اختصاص دارد. البته در مکان‌ های دیگری مانند دستگاه‌های بی تی اس مخابراتی و صنایع رو به رشد دیگر قابل استفاده و مشاهده هستند. در صورت تمایل به استفاده از کانکس نیروگاهی پیشنهاد می‌کنیم ابتدا مطالب این مقاله را کاملاً بررسی و در نهایت با بار علمی بیشتر اقدام به خرید نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا به اطلاعات بیشتری در رابطه با کانکس نیروگاهی، دست یابید.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

کانکس نیروگاهی

استفاده از کانکس نیروگاهی

 مقاوم بودن در برابر تغییرات آب و هوایی و عایق صدا و گرد و غبار بودن همگی عواملی هستند که بر محبوبیت استفاده از کانکس نیروگاهی افزوده ‌اند. از آنجایی که در نیروگاه‌ ها سر و صدای زیادی وجود دارد،  وجود کانکس نیروگاهی، بسیار کارآمد و مفید خواهد بود. درب‌های کانکس نیروگاهی از ساندویچ پانل به شکل یخچالی و پنجره‌ های دوجداره طراحی و تولید می ‌شوند. وجود چنین ساختاری موجب حفاظت از اپراتور دستگاه در مقابل آسیب‌های احتمالی ناشی از فعالیت ماشین آلات می‌ گردد.

به خصوص در حالتی که کاربری کانکس نیروگاهی، نگهبانی باشد و فرد می‌بایست شبانه روز در آن حضور یابد. در نهایت توصیه ما به شما با شرایط هر چه سخت‌تر استفاده از جداره‌های ضخیم‌تری برای کانکس نیروگاهی است.

استفاده از کانکس نیروگاهی

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

کاربرد کانکس نیروگاهی

کانکس نیروگاهی صرفاً برای استفاده انسان‌ها نیست. به عنوان مثال  ممکن است که جهت نصب دستگاهی خاص در جایگاه استفاده شود. عمدتاً این دستگاه‌ها دارای مدارهای خیلی حساس و موج‌های ویژه هستند که از جنبه مادی ارزش بالایی دارند. از این رو دستگاه ارزشمند را به منظور در امان ماندن از آسیبات درون کانکس نیروگاهی موجود در محوطه قرار می‌دهند. در این شرایط برای تنظیم دمای داخلی نیز از سیستم‌های تهویه متنوعی همچون کولرهای گازی با توان سرما یا گرما ساز بهره می‌گیرند

کاربرد کانکس نیروگاهی

کانکس ایستگاه برق

به خاطر داشته باشید که برای تولید و ساخت کانکس نیروگاهی، شما به یک کانکس ایستگاه برق نیاز دارید. در این راستا باید پیش از استخراج نقشه‌های فنی توسط تیم فنی آماده شوند و توضیحات مربوطه به صورت متنی باشند. در نهایت هم مسئول فنی تمامی جزئیات را تأیید و بعد به امضای خود رساند. در برخی موارد ممکن است اجرای تغییرات جزئی در ابعاد و مشخصات، به ناکارآمدی کانکس نیروگاهی مختوم گردد.

کانکس ایستگاه برق

کلام آخر

به رسم همیشه به خاطر همراهی شما تا انتهای این مقاله نیز سپاسگزارم و امیدوارم مطالب آن برای هر یک از شما مؤثر واقع شود. حال شما به ما پاسخ دهید:

آیا کانکس نیروگاهی صرفا برای استفاده از نیروی انسانی است؟ شما چه کاربرد های دیگری از کانکس نیروگاهی به خاطر دارید؟

برای خرید انواع کانکس در مدرن کانتین  با شماره تلفن 09128898507 تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *