کانکس ویلایی 20 متری، تمام امکانات رفاهی موردنیاز را برای داشتن یک خانه مدرن کوچک فراهم می سازد. قیمت کانکس ویلایی 20 متری ارزان است و امکانات کانکس ویلایی همانند یک خانه بوده. همه امکانات رفاهی موردنیاز برای سکونت را دارا است.

تفاوت اصلی این کانکس با سازه های سنتی مصالح مورد استفاده در ساخت آن است. که دارای مزیت های بسیاری است. از جمله ضدزلزله بودن، تسریع در ساخت نسبت به سازه های سنتی و امکان جابه جایی کانکس ویلایی موجود گردیده است.

که خریداران را سمت خود می کشاند مخصوصا در مناطقی که به دلیل شرایط جوی، ساخت و ساز آن امکان پذیر نیست. نحوه ساخت کانکس ویلایی بسته به موقعیت مکانی و محیطی خریدارن به دو صورت امکان پذیر است.

ساخت در شرکت تولیدی کانکس آسان و منتقل کردن آن با تریلی به مکان موردنظر و بارگذاری آن با جرثقیل در محل نصب و نصب کانکس به صورت اجرا در محل است. که در این صورت شروع به ساخت کانکس ها می نمایند. هزینه و قیمت کانکس ویلایی 20 متری از ساخت مقداری آن بالاتر است.

قیمت کانکس ویلایی 20 متری

قیمت کانکس ویلایی 20 متری

امکانات داخلی کانکس ویلایی 20 متری

  • تمامی امکانات رفاهی برای سکونت باید در کانکس ویلایی اجرا شود
  • سرویس حمام و دست شویی
  • آشپزخانه
  • اتاق خواب
  • اجرای انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی در ساخت

 

قیمت کانکس 20 متری ویلایی و کانکس ویلایی ساندویچ پانل

دیواره ها و سقف کانکس ویلایی از ساندویچ پانل بوده. که ضخامت این دیواره ها باتوجه به سفارش خریدار متغیر است. و از این کانکس برای مناطق سرد استفاده می شود. در برخی موارد دیده شده است که از این کانکس در کارگاه استفاده می شود. و برای اسکان کارگران و حتی خوابگاه مورد کابرد بوده است. نمی توان با توجه به نوسانات بازار قیمت کانکس ویلایی را مشخص اعلام کرد. شاسی این کانکس ها از تیرآهن نمره 160 و به صورت اسکلت اصلی و از پروفیل سنگین 8 در 8 و کف 4 در4 است. و سیم کشی این کانکس ها از نوع درجه یک می باشد.

کانکس ویلایی چوبی

کانکس ویلایی چوبی

 

نمای کانکس ویلایی 20 متری

  • در ساخت کانکس ویلایی 20 متری باید از مصالحی که به طور عامیانه تلقی می شود ولی از طول عمر بالایی برخوردارند استفاده نمود.
  • فایبرگلاس: فایبرگلاس تشکیل شده از الیاف پشم شیشه
  • ساندویچ پانل: از سه لایه تشکیل شده است که دو ورق فلزی و یک لایه میانی به عنوان عایق است که عایق میانی از پلی یورتان تشکیل شده است.