کانکس ویلایی

کانکس باغی

کانکس باغی

کانکس باغی از جمله سازه های پیش ساخته است. کانکس پیش ساخته باغی در ابتدا در طرح های ساده ای به مرحله اجرا در می آمد ولی با توسعه و پیشرفتی که در حوزه ساختمان سازی و معماری به وجود می آید.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

طرح ها و مدل های کانکس باغی به گونه ای است که کیوسک باغ هم دچار دگرگونی می شود. شاید در گذشته کانکس باغ که در محوطه باغ نصب می شد در قالب یک اتاق ساده یا همان اتاقک بود ولی الان بسیار فرق کرده است.

باتوجه به کاربری های مختلفی که از سازه پیش ساخته شده باغی روی کار آمده حتی می توان به چشم یک خانه باغ مجهز به آن نگاه کرد.

امکاناتی چون سرویس بهداشتی، کمددیواری، اینترنت، لوله کشی آب و…. وجود دارد و گاهی اصلا نمی توان بین یک منزل خارجاز باغ و داخل تفکیکی قائل شد. بدین ترتیب کانکس پیش ساخته باغ را می توان به شکل تکی و دوقلو به مرحله اجرا درآورد و در زمان کوتاهی مورد بهره برداری قرار گرفت.

کانکس باغی

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

مزایای کانکس باغی

کانکس باغی مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن ها عبارت است از:

الف: امکان جابه جایی کانکس باغی: متحرک بودن کانکس پیش ساخته باغی این امکان را دارد که برای مدتی محل نصب را تغییر دهد و به جای دیگری که مناسب است منتقل کند.

ب: مقاوم دربرابر بلایای طبیعی: با توجه به مصالح ساختمانی و متریال های مناسب در این کانکس هیچ خطری از سوی عواملی همچون سیل، زلزله و طوفان تهدید نمی کند چون قبلا امتحان خود را پس داده است.

پ: عایق چندکاره: باتوجه به  این که بدنه اصلی این کانکس ها از صفحات پانل ساندویچی شکل گرفته است، این مصالح ساختمانی از مواد عایقی همچون پلی ارتان ساخته شده که دربرابر صدا، حرارت و رطوبت بالایی را از خود به روز می دهد.

مزایای کانکس باغی

انواع کانکس باغی

انواع کانکس باغی دو نوع است که عبارت است از:

1: کانکس مسکونی: کانکس مسکونی بی شباهت به ویلا نیست و همه امکاناتی در این نوع کانکس فراهم شده است از سرویس بهداشتی، حمام، سیستم گرمایشی و سرمایشی و…. که جزء تجهیزات و امکانات این مدل از کانکس پیش ساخته باغی می باشد.

2: کانکس نگهبانی: این نوع از کانکس پیش ساخته بوستان قدری با مسکونی متفاوت ساخته می شود. در سازه پیش ساخته بوستان افراد به منظور نگهبانی از فضای باغ به عنوان سرایدار در آن مستقر می شوند. کانکس نگهبانی تا حدود زیادی ساده تر از نوع مسکونی کانکس پیش ساخته باغ نیز تولید می گردد.

کانکس باغی 80 متری 

کانکس باغی یکی از راه‌ هایی است که برای ایجاد فضای بزرگ و قابل حمل در فضای باز وجود دارد. این ساختمان‌ ها از جنس فلزی و یا پلی‌ اتیلن ساخته شده و به راحتی قابل جابه جایی هستند. کانکس باغی 80 متری یکی از اندازه‌ های معمول برای این نوع ساختمان‌ ها است. این کانکس‌ ها به عنوان یک انبار، اتاق کار، اتاق خواب، سالن ورزشی و یا هر استفاده دیگری که نیاز به فضای بزرگ دارد، مورد استفاده قرار می‌ گیرند. مزایای استفاده از کانکس باغی 80 متری بسیاری هستند.

 اولین مزیت آن، هزینه کمتر نسبت به ساخت یک ساختمان دائمی با ابعاد مشابه است. ساخت یک ساختمان دائمی ممکن است هزینه‌ بر و زمان‌ بر باشد، در حالی که کانکس باغی 80 متری به راحتی قابل نصب و حمل است و هزینه کمتری نیز دارد. مزیت دوم کانکس باغی 80 متری، زمان ساخت کوتاه تر و قابلیت نصب و حمل آسان است. این ساختمان‌ ها به سرعت نصب می‌ شوند و به راحتی قابل جابه جایی هستند. این به افراد کمک می‌ کند تا به سرعت فضای بزرگی را برای استفاده در فضای باز ایجاد کنند. 

مزیت سوم کانکس باغی 80 متری، قابلیت جابه جایی و استفاده در مکان‌ های مختلف است. این ساختمان‌ ها به راحتی قابل جابه جایی هستند و می‌ توانند در هر مکانی که نیاز است، نصب شوند. این به افراد کمک می‌ کند تا به سرعت فضای بزرگی را برای استفاده در فضای باز ایجاد کنند. 

مزیت چهارم کانکس باغی 80 متری، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت و ضربه است. این ساختمان‌ ها از جنس فلزی و یا پلی‌ اتیلن ساخته شده و می‌ توانند در برابر شرایط آب و هوایی سخت و ضربه مقاومت کنند. این به افراد کمک می‌ کند تا به سرعت فضای بزرگی را برای استفاده در فضای باز ایجاد کنند.

مزیت پنجم کانکس باغی 80 متری، قابلیت تنظیم دما و رطوبت داخل ساختمان است. این ساختمان‌ ها می‌ توانند با استفاده از سیستم‌ های تهویه مطبوع، دما و رطوبت داخل ساختمان را تنظیم کنند. این به افراد کمک می‌ کند تا به سرعت فضای بزرگی را برای استفاده در فضای باز ایجاد کنند. 

مزیت ششم کانکس باغی 80 متری، قابلیت ساخت سفارشی و تغییرات در طراحی و ابعاد به صورت سریع و آسان است. این ساختمان‌ ها می‌ توانند با توجه به نیاز های مشتریان، سفارشی سازی شوند و تغییرات در طراحی و ابعاد به سرعت و آسانی اعمال شوند. این به افراد کمک می‌ کند تا به سرعت فضای بزرگی را برای استفاده در فضای باز ایجاد کنند.

با توجه به مزایای فوق، کانکس باغی 80 متری می‌ تواند یک گزینه مناسب برای افرادی باشد که به دنبال فضای بزرگ و قابل حمل هستند، مانند کشاورزان، ماهی‌ گیران، ورزشکاران و یا افرادی که به دنبال یک اتاق خواب موقت هستند. با استفاده از کانکس باغی 80 متری، این افراد می‌ توانند به سرعت و با هزینه کمتر، فضایی مناسب برای نیاز های خود ایجاد کنند و از مزایای قابل توجهی که این ساختمان‌ ها ارائه می‌ دهند، بهره‌ برداری کنند.

برای خرید انواع کانکس در مدرن کانتین  با شماره تلفن 09128898507 تماس بگیرید.

کانکس باغی 80 متری
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *