کانکس فست فود

کانکس برگر

دیواره های کانکس برگر

این روزها کمتر کسی در سراسر دنیا پیدا می‌شود که از طرفداران پروپاقرص برگرها نباشد. به خاطر اهمیت و محبوبیت برگرها امروزه انواع مختلفی از کانکس برگر بخش عمده‌ای از فضای شهری را به خود اختصاص داده‌اند. کانکس برگر نوعی از کانکس‌های رستورانی بوده و مخصوص غذاهای بیرون بر و فست فودی است. به عبارتی دیگر نام سازه‌ای پیش ساخته در ابعاد استاندارد 5 در 3 متر می‌باشد که شخصی به نام کانکس راکو آن را طراحی و بعد از آن به تولید رساند. از نام کانکس برگر می توان متوجه شد که غذاهای ساندویچی و فست فودی در فضای داخلی آن آماده، پخته و در بخش بیرونی سازه سرو  می‌شوند. علاقه‌مندان به غذاهای فست‌فودی همچون برگر‌ها می‌توانند با تحویل غذای موردنظر از ناحیه جلویی، از میز صندلی‌های جلوی کانتر برای سرو استفاده کنند. این سازه اولین بار در سال 1386  توسط شخص کانکس راکو به مردم جامعه معرفی شد. حجم انبوه استقبال مردمی از آن موجب افزایش چشمگیر خرید کانکس برگر و در نهایت رونق بخشیدن به کسب و کار افراد شد. کیفیت بالای غذای سالم، سرو آن‌ها در محوطه‌ای باز و تعامل میان افراد در پیاده‌روها تنها گوشه‌ای از عوامل رشد فعالیت‌های رایج در کانکس برگر هستند.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

البته شیوع بیماری خطرناک کرونا در سال‌های اخیر تا حد قابل توجهی به کسب‌و‌کار صاحبان کانکس برگر، ضربه‌های مالی شدیدی وارد کرده‌است. در چنین شرایطی هیچکس دوست ندارد غذای خود را در میان شلوغی از مردم میل کند که ممکن است هر یک از آن‌ها به این ویروس مبتلا باشد.

به هر حال بدون درنظرگیری همچنین بیماری، میل کردن غذا در میان جذابیت‌های بازار و رفت و آمد مردم تجربه‌ای جدید، لذت بخش و به دور از تجملات است. اگر شما نیز همین احساس را نسبت به کانکس برگر، در ادامه با ما همراه باشید.

کانکس برگر

کانکس برگر

مشخصات کانکس برگر

اسکلت اصلی کانکس برگرها ساخته شده از پروفیل‌های آهنی متصل به شاسی اصلی  هستند.  منظور از شاسی اصلی نوعی تیرآهن با نمره 14 می‌باشد که سازه را محکم و قوی به زمین متصل می‌کند. به منظور نمایش جلوه‌ای از ظاهر ارگانیک، از مصالح چوب ترمو برای طراحی نمای خارجی کانکس برگر بهره می‌گیرند.  اگرچه پوشش سرامیک برای کفه کانکس برگر رایج‌تر است با این حال خریدار می‌تواند به دلخواه هر یک از کفه‌های آلومینیومی، تخته کف و سرامیکی را انتخاب کند.

مشخصات کانکس برگر

مشخصات کانکس برگر

دیواره‌ های داخلی کانکس برگر

در حالت کلی دو نوع  پوشش دیواره‌های داخلی با عنوان قابل شستشو و استیل برای کانکس برگر وجود دارد. در میان این دو نوع پوشش استیلی پرهزینه‌ تر بوده و وزارت بهداشت توصیه و تاکید بیشتری برای استفاده از آن دارد. تجهیزات داخلی دیگر کانکس برگر طبق درخواست  مشتری و پلان جایگیری انتخاب و امکانات داخلی به صورت سفارشی درون آن‌ها تهیه و نصب می ‌شوند. در کل بهتر است پیش از هر اقدامی در مرحله طراحی کانکس برگر محل قراردهی هر وسیله را مشخص نمود تا در حد ممکن از شلوغی اجتناب کنید.

دیواره های کانکس برگر

دیواره های کانکس برگر

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

کلام آخر

عموماً محلی را برای نصب کانکس برگرها انتخاب می‌کنند که نسبت به جاهای دیگر پرجمیت و پرتردد تر باشد. البته این جمعیت نباید اختلالی در چیدمان میز و صندلی جلوی کانتر ایجاد و باعث سد راه آن‌ها شود. در نتیجه کانکس برگر گزینه مناسبی برای سرو و میل غذاهای فست فودی در جمع‌های دوستانه و صمیمی شماست.

تا به امروز چند بار به کانکس برگر برای تهیه غذاهای بیرون بر خود اقدام کرده‌اید؟ نظر شما درباره کانکس برگر برای تهیه غذا چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *