کانکس فست فود | فروش کانکس | مدرن کانتین

کانکس فست فود پدیده ای می باشد که این روزها در نقاط مختلف بخصوص مناطق آزاد و توریستی نمونه های مختلفی از آن را مشاهده می کنیم دلیل این امر کشف پتانسیل های موجود در بین فضای شهری و استفاده بهینه از آن در جهت اشتغال زایی می باشد که درکنار ایجاد اشتغال زایی دارای مزایای دیگری نیز بوده که از مهمترین آنها ایجاد پاتوق های شهری و فضایی پویا در بین شهروندان می باشد.با بوجود آمدن این فضا های گرد هم آیی و قرار گیری کیوسک ها و کانکس فست فود ها شهر از آن حالت بی روحی و خستگی خود از رفت و آمد ماشین ها و امواج رادیو خارج شده و جلوه یک جامعه انسانی واقعی و سر زنده را به خود می گیرد که البته این امر با حضور و استقبال اهالی یا گردشگران از این چنین فضا هایی معنا می یابد.

انواع کانکس فست فود

کانکس فست فوداز نظر گونه دارای دو دسته کلی کانکس فست فود سیار و نوع ثابت می باشند که نوع سیار آن به یک خودروی کشنده متصل شده ، دارای محور های چرخدار بوده و به وسیله یک مالبند که به خودرو متصل می شوند می توان محل قرار گیری آنها را عوض کرد . نوع چرخدار یا همان سیار معمولا دارای ابعاد کوچکی بوده اما در نوع ثابت معمولا ابعاد بزرگتر و دارای امکانات بیشتری است.

امکانات کانکس فست فود

– ابعاد کانکس فست فود بنا به سفارش و نوع طرح و همچنین با توجه به مقدار فضای در دسترس در محل نصب قابل تغیر بوده و می توان ابعاد های مختلفی از این کیوسک ها را تولید نمود که کوچکترین آن 3*2 متر و بزرگترین آن 12*4 متر می باشد.

-رنگ بندی بدنه خارجی و دیوار پوش داخلی کانکس فست فود در هنگام ترسیمات وطراحی های اولیه مشخص می گردد که ترکیبی از ورق های کامپوزیت ، شیشه های سکوریتی و گاها چوب های ترمو بوده و هر کدام از آنها بنا به سفارش قابل تغییر بوده.

-برای حفاظت از کانکس فست فود در برابر سرقت می توان برای آن کرکره برقی در نظر گرفت.

-به دلیل مسائل بهداشتی جهت استفاده مواد غذایی خاص میتوان دیواره های داخلی را کاملا استیل در نظر گرفت.اما همانگونه که پیش تر نیز توضیح داده شد در ابعاد بزرگ ممکن است این کار باعث افزایش بسیار زیاد قیمت کانکس فست فود شود که در این مورد می توان فقط فضای مطبخ را استیل کرد اما در ابعاد کوچکی مانند یک کیوسک 3*2 بهتر است تمامی بخش ها استیل شوند

– در رابطه با تجهیزات داخلی باید بگوئیم دستگاه ها ، کانتر فروش و تجهیزات لازم جهت تبخ غذا و تمامی وسایل از این دسته توشط خریدار تهیه و تجهیز می شود