این روزها به دلیل بالا رفتن هزینه های ساخت و ساز و دوندگی های اداری گرفتن جواز، خیلی ها تمایل دارند که از کانکس های ویلایی استفاده کنند. کانکس ویلایی نوعی کانکس است که همه امکانات یک واحد مسکونی را به شما ارائه می دهد. این کانکس های ویلایی در اندازه و طرح های مختلفی وجود دارد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه و بودجه شان کانکس ویلایی مورد نظرشان را سفارش دهند. برای اجرای کانکس نیاز به گرفتن مجوز وجود ندارد و شما می توانید کانکس ویلایی را در هر جایی بنا نمایید. عمدتا از کانکس های ویلایی در مناطق ییلاقی و در باغ ها استفاده می کنند. این روزها بسیاری تمایل دارند که از کانکس های ویلایی مدرن استفاده کنند. این کانکس ها همان طور که از نامش مشخص است، کانکس های جدید و به روز هستند که جدیدترین امکانات را به کاربران ارائه می دهند.

کانکس ویلایی مدرن

این نوع کانکس ها دارای طراحی منحصر به فردی هستند. همان طور که از نامش مشخص است، کانکس ویلایی مدرن یک سازه پیش ساخته مدرن است که از دیزاین و طرح بسیار خوبی برخوردار می باشد. این کانکس مانند یک ویلای مسکونی دارای امکاناتی نظیر اتاق خواب، آشپزخانه، سالن نشیمن و سرویس بهداشتی است. عمدتا در ساخت مانکس ویلایی از اسکلت یکپارچه فلزی بهره می گیرند. وجود این اسکلت باعث می شود که سازه مقاومت بسیار بالایی دربرابر زلزله داشته باشد. در این ویلاها با توجه به متراژ آنها امکان طراحی بسیاری از بخش ها وجود دارد. برای مثال، در برخی موارد استخر، سونا و جکوزی نیز در کانکس تعبیه می گردد.

کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن

ویژگی کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شود. با توجه به ابعاد این کانکس می توان فضای مختلفی را در آن طراحی و تعبیه نمود. این کانکس به شکل کاملا مدرنی طراحی می شود و طرفداران زیادی دارد. از این کانکس می توان در بخش مختلف از مناطق ییلاقی گرفته تا باغ ها و مناطق کوهستانی استفاده نمود. در این نوع کانکس ویلایی عمدتا از متریال خوب و به روز استفاده می شود و به همین دلیل است که قیمت آن در مقایسه با سایر کانکس ها کمی بالاتر است. هر قدری که متریال به کار رفته در ویلا از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

ویژگی کانکس ویلایی مدرن

ویژگی کانکس ویلایی مدرن

مزایای کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن مانند سایر کانکس ها نیاز به گرفتن مجوز و دوندگی اداری ندارد. از طرفی، قیمت تمام شده این کانکس در مقایسه با سازه عادی پایین تر است.  سرعت ساخت و اجرای کانکس ویلایی مدرن بالا است و شما در کوتاه ترین زمان می توانید یک ویلای شیک و مدرن داشته باشید. از این کانکس ویلایی می توان در مناطقی که آب و هوای سختی دارد استفاده کرد. این ویلا تمام امکاناتی را که یک ویلا عادی به شما می دهد دارد. در صورت تقاضا، می توان در این ویلاها از پنل های خورشیدی استفاده نمود. این پنل ها می توانند انرژی خورشیدی را گرفته و با تبدیل آن، انرژی خورشیدی را به الکتریسته تبدیل نمایند. مقاومت ویلای کانکسی مدرن در برابر حوادث طبیعی نظیر زلزله و سیل بسیار بالا است. نکته دیگر در رابطه با جابه جایی این نوع ویلا است. در صورتی که بخواهید ویلایتان را عوض کنید یا آن را به جای دیگری منتقل نمایید، به راحتی این امکان برای شما فراهم شده است. این ویلا از همه جهت یک ویلای تمام عیار است که می تواند نیاز شما را رفع کند. ظاهر جذاب این ویلا نظر خیلی ها را به خود جلب می کند. امیدواریم مطالبمان برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.