کانکس ها همان طور که از نامش مشخص است سازه های از پیش ساخته شده ای هستند، که در محل مورد نظر روی هم سوار می شوند. انواع مختلفی از کانکس ها وجود دارد که برای کاربرای های گوناگون طراحی و اجرا می گردند. یکی از کانکس های پرطرفدار کانکس ویلایی است که عمدتا کاربری مسکونی یا نگهبانی دارد. این کانکس در اندازه ها و ابعاد مختلفی طراحی و اجرا می گردد. کانکس ویلایی 40 متری یکی از کانکس های پرطرفدار و محبوب است.

این کانکس را کسانی که زمین کوچکی دارند یا می خواهند در باغچه شان یک استراحت گاهی داشته باشند، انتخاب می کنند. برای اجرای این کانکس نیازی به گرفتن مجوز و دوندگی های ادارای وجود ندارد. ما در این مقاله قصد داریم درباره کانکس ویلایی 40 متری اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کانکس ویلایی 40 متری

کانکس ویلایی 40 متری

کانکس ویلایی 40 متری

این کانکس ویلایی عمدتا کاربری مسکونی داشته و در مناطق ییلاقی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که دارای زمین هایی هستند که به هیچ عنوان اجازه ساخت و ساز ندارند، خرید کانکس ویلایی 40 متری می تواند برایشان گزینه خوبی باشد. این کانکس همان طور که از نامش مشخص است، یک کانکس 40 متری است. این کانکس ویلایی همه امکاناتی را که یک خانه ارائه می دهد، دارد. برای مثال، این دارای اتاق خواب، آشپزخانه، نشیمن، ورودی و بسیاری از موارد دیگر است.

کانکس ویلایی 40 متری در چند تیپ مختلف طراحی و اجرا می شوند که شامل کانکس ویلایی 40 متری دو طبقه، کانکس ویلایی 40 متری پانلی، کانکس ویلایی 40 متری سایندیگ و کانکس ویلایی 40 متری چوبی می شود.

نمای بیرونی کانکس ویلایی 40 متری

نمای بیرونی کانکس ویلایی 40 متری

مزایای کانکس ویلایی 40 متری

همان طور که گفتیم کانکس ویلایی 40 متری یکی از کانکس های محبوب و پرطرفدار است. از این رو افراد زیادی هنگام خرید این نوع کانکس را انتخاب می کنند. این کانکس از قطعات سه یا چند تکه پیس ساخته تهیه می شود. به عبارت دیگر، این قطعات را به محل مورد نظر آورده و در آنجا روی هم سوار می کنند. در این نوع کانکس سرعت ساخت و ساز بالا است و خیلی سریع ویلای مورد نظر شما ساخته و اجرا می شود.

همچنین جابه جایی کانکس ویلایی 40 متری نیز در مقایسه با سایر کانکس ها به دلیل ابعاد کوچک آن راحت تر است. این کانکس از استحکام بالایی در برابر نیروهای جانبی برخوردار است. امکان ساخت یک کانکس ویلایی دو طبقه مجزا فراهم است.

مزایای کانکس ویلایی 40 متری

مزایای کانکس ویلایی 40 متری

قیمت کانکس ویلایی 40 متری

کانکس ویلایی 40 متری به شکل های مختلفی قابل طراحی و اجرا شدن است. قیمت این نوع کانکس بستگی به طرح، متریال به کار رفته و نوع کانکس ویلایی مورد نظر ما دارد. طبیعتا هر قدری که متریال به کار رفته در کانکس بهتر باشد . قیمت تمام شده آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین این کانکس به لحاظ دیزاین داخلی نیز بسیار متفاوت است. شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان کاتالوگ کانکس ویلایی 40 متری را مشاهده نمایید و سپس یکی را انتخاب کنید.

در زمان نگارش این مقاله قیمت این کانکس با توجه به امکانات و ویژگی هایی که بیان کردیم از 105 میلیون تومان تا 120 میلیون تومان متغیر است. در این کانکس ها همچنین یک سری از امکانات نظیر نورپردازی زیبا، انباری، کمد دیواری، آشپزخانه، اتاق خواب و امکاناتی یک خانه به شما ارائه می دهد  وجود دارد.  همچنین برخی از این کانکس های ویلایی 40 متری به پنل خورشیدی مجهوز می باشند. می توانند انرژی الکتریکی مورد نیاز داخل را از این طریق تهیه نمایند. از این رو بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.