کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه ، از بهترین مواد مصرفی ساخته شده و دارای شخصی پذیری طبق سلیقه نظر مشتری می باشد کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه دارای یک چشمه و مواد مصرفی ایده آل طبق نظر شما مشتری عزیز می باشد .

فروش کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه ایران ویلا به صورت زیر می باشد :

قیمت تعداد محدودی کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه با تجهیزات بسیار عالی و دارای محیط شخصی پدیر و امکاناتی دارای شامل شیرآلات ، سیستم الکتریکی ، روشویی ، فن هواکش ، کف سرویس فایبر گلاس یکپارچه و پوشش کف نهایی از جنس سرامیک به صورت کامل و آماده برای تحویل یک ساعته به فروش می‌رسد. همچنین امکان نصب مخزن آب برای کلیه سرویس های بهداشتی به همراه سپتیک تانک و لوله کشی فاضلاب میسر است. قیمت کانکس های سرویس بهداشتی به شرح ذیل است:

قیمت کانکس دستشویی دار ۱چشمه – کف فایبر گلاس – تماس بگیرید

قیمت کانکس دستشویی دار ۱چشمه – با کف سرامیک – تماس بگیرید

قیمت کانکس سرویس بهداشتی اغلب در دو نما ساخته می شود . کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت یکی از مهم ترین و زیباترین نماها می باشد که فروش بالایی نیز دارد . کانکس سرویس بهداشتی استیل یکی دیگر از نمونه ها می باشد که به جهت ضد آب بودن بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی نیز دارد. نمای کانکس حمام باید حتما به گونه ای باشد که ضدآب بودن آن حفظ شود . قیمت کانکس توالت یا کانکس دستشویی فروش بالایی نسبت به رقیب خود یعنی کانکس حمام دارد .

Rate this post