کانکس اداری

کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی نام دیگر کانکس مدرسه است که می توان این نوع کانکس ها را در مکان دلخواه نصب کرد و از آن ها به عنوان آموزشگاه استفاده کرد . امروزه به دلیل محدودیت های ساخت و ساز همچنین صعب العبور بودن برخی مناطق کشور نمی توان آموزشگاه را در هر مکانی ساخت بنابراین می توان به جای ساخت و ساز های سنتی و قدیمی از کانکس آموزشگاهی استفاده کرد .کانکس آموزشگاهی در ابعاد , اندازه , و متریال های گوناگون طراحی و ساخته می شوند و با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری در یک طبقه , دو طبقه و .. ساخته می شوند و به آسانی در محل موزد نظر مشتری نصب می گردند . کانکس آموزشگاهی به مانند مدرسه و آموزشگاه دارای اتاق مدیریتی , اتاق معلمان , کلاس های درس , سرویس بهداشتی , روشویی و .. است .

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

انواع کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی چند طبقه

کانکس ثابت آموزشگاهی

کانکس ثابت آموزشگاهی یکی از راه‌ حل‌ هایی است که برای فضای آموزشی موقت و یا دائم مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها به دلیل ساختار ثابت و مقاومت بالا، امکان استفاده برای مدت طولانی را دارند و می‌ توانند به عنوان کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و… به کار روند.

کانکس آموزشگاهی چرخدار

کانکس آموزشگاهی چرخدار یکی از نوعی کانکس‌ های موقت است که برای فضای آموزشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها دارای چرخ هستند و می‌ توانند به راحتی جابجا شوند. این نوع کانکس‌ ها برای استفاده در مدارس موقت، دانشگاه‌ ها، سازمان‌ ها و … مناسب هستند.

کانکس آموزشگاهی کلاس درس

کانکس آموزشگاهی کلاس درس یکی از راه‌ حل‌ هایی است که برای فضای آموزشی موقت و یا دائم مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها به عنوان کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و… به کار روند. این نوع کانکس‌ ها دارای امکاناتی مانند تهویه مطبوع، روشنایی، صدا و… هستند.

کانکس آموزشگاهی با ساندویچ پانل

کانکس آموزشگاهی با ساندویچ پانل یکی از راه‌ حل‌ هایی است که برای فضای آموزشی موقت و یا دائم مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها دارای ساختاری مقاوم و عایق صوتی و حرارتی هستند و می‌ توانند به عنوان کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و… به کار روند.

کانکس آموزشگاهی یک طبقه

کانکس آموزشگاهی یک طبقه یکی از نوعی کانکس‌ های موقت است که برای فضای آموزشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها دارای یک طبقه هستند و می‌ توانند به عنوان کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و… به کار روند.

کانکس آموزشگاهی چند طبقه

کانکس آموزشگاهی چند طبقه

کانکس ساندویچ پانل دوطبقه 60 متری

کانکس آموزشگاهی چند طبقه یکی از نوعی کانکس‌ های موقت است که برای فضای آموزشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این کانکس‌ ها دارای چند طبقه هستند و می‌ توانند به عنوان کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و… به کار روند. این نوع کانکس‌ ها برای استفاده در مدارس موقت، دانشگاه‌ ها، سازمان‌ ها و… مناسب هستند.

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

قیمت کانکس آموزشگاهی

کانکس آموزشگاهی یک واحد ساختمانی است که برای استفاده در محیط‌ های آموزشی طراحی شده است. این نوع کانکس‌ ها معمولا شامل اتاق‌ های کلاس، اتاق اداری و حمام هستند و به دلیل قابلیت حمل و نقل آسان، می‌ توانند در مکان‌ های مختلفی نصب شوند. به عنوان مثال، ویژگی‌ های یک کانکس آموزشگاهی با اندازه 6*2.5 متر، دارای دو اتاق کلاس، یک اتاق اداری و یک حمام توضیح داده شده است. اما برای دانستن قیمت دقیق این نوع کانکس‌ ها، باید به عوامل مختلفی توجه کرد. به عنوان مثال، قیمت کانکس آموزشگاهی بستگی به اندازه، کیفیت ساخت، تجهیزات داخلی و موقعیت جغرافیایی آن دارد. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Rate this post

1 دیدگاه در “کانکس آموزشگاهی

  1. علی گفت:

    سلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *