کانکس سازی

کانکس فروشی

کانکس فروشی

کانکس فروشی سازه ای پیش ساخته است که از سازه های فولادی و ساختمانی ساخته شده و قابلیت فروش دارد. کانکس ها مانند هربنایی دارای حداقل چهار دیوار، یک سقف و کف به همراه یک درب ورودی می باشند و از مصالح سبک و پیش ساخته ساخته شده اند که قطعات آن بدون استفاده از بتن یا آرماتور و یا هرنوع ملات دیگری و فقط از طریق اتصالات جوش، پیچ یا پرچ به یکدیگر متصل شده اند. کلمه کانکس به انگلیسی معادل کلمه کیوسک است و به همین دلیل در فارسی از کیوسک به جای کلمه کانکس استفاده می شود، در واقع دکه، کیوسک و کمپ های پیش ساخته همه به نوعی کانکس هستند و تنها تفاوت آن ها با کانکس در بحث ابعاد وکاربری های خاص و متفاوت می باشد، به طور مثال به یک کانکس نگهبانی کوچک، کیوسک نگهبانی یا دکه نگهبانی نیز گفته می شود.

کانکس فروشی

 

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

جدول مطالب این صفحه

انواع کانکس فروشی

کانکس های فروشی در انواع مختلفی هستند که مهم ترین آن ها عبارت است از:

1: کانکس مسکونی و کانکس ویلایی

2: کانکس خدمات شهری: کانکس های فروشگاهی، رستوران و کافی شاپ، کانکس امداد و اورژانس

3: کانکس کارگاهی و کانکس نگهبانی فروشی

4: کانکس اداری و کانکس مدیریتی

واحد شمارش و اندازه گیری کانکس فروشی چیست؟

واحد اندازه گیری کانکس ها نیز دقیقا مانند هربنای دیگری براساس مترمربع می باشد، با این تفاوت که در این سازه های پیش ساخته اندازه ها به صورت پشت تا پشت( یعنی از خارج سازه) اندازه گیری می شوند. باتوجه به این که ضخامت دیواره های کانکس معمولا بین 6 تا 10 سانتی متر است، فضای داخلی به راحتی با کسر ضخامت دیواره ها قابل پیش بینی است.

کاربرد کانکس فروشی

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

کاربرد کانکس فروشی

مهم ترین کاربرد کانکس فروشی در زمینه اسکان موقت می باشد. اما کاربردهای دیگری دارد که باعث رشد این صنعت و تعامل آن با شهروندان است. از مهم ترین آن ها استفاده به عنوان کیوسک های خدمات شهری کانکس مسکونی و دکه های روزنامه فروشی است که خدمات مختلفی را به مردم ارائه می کنند. کاربردهای دیگر کانکس فروشی برای اسکان دائم خانوار، مانند ویلایی و خانه های قابل حمل در زیرساخته محصولات تولیدکنندگان سازه های پیش ساخته قرار گرفته است و استقبال مشتریان باعث گسترش فرهنگ پیش ساختگی در همه جای جهان گردیده است. اسکان نیروها در کانکس فروشی و کارگاه های ساختمانی که با هزینه کم و سرعت زیادی ساخته می شود، از این رو کانکس های فروشی بهترین گزینه برای این نیاز به شمار می رود که ابعاد و اندازه های متفاوتی نیز به همراه خواهدداشت.

برای خرید کانکس با شماره تلفن 09128898507 تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *