کانکس سازی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی به کانکس های ساده گفته می شود که معمولا برای اسکان کارگران پروژه یا دفاتر مستقر در پروژه های ساختمانی استفاده می شود. کانکس کارگاهی از نظر قیمت نیز مقرون بصرفه ترین نوع کانکس می باشد.

کانکس کارگاهی

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

مزایای کانکس کارگاهی

استفاده از کانکس کارگاهی برای تجهیز و حتی برچیدن کارگاه های عمرانی دارای مزایای زیادی بوده که باعث شده است کانکس کارگاهی به عنوان عضوی ثابت در هر عملیات ساختمانی باشند.

کانکس کارگاه

قابلیت جابجایی : در هنگام پیش برد پروژه ممکن است بارها مجبور به تغییر مکان سازه های موقت و دفاتر مهندسین کارگاه شویم که این کار با استفاده از کانکس کارگاهی پیش ساخته مقدور می باشد.

کاهش هزینه ها : هم سرعت در تجهیز کارگاه و هم کاهش هزینه های دسمتز برای ساخت سازه و هم قابلیت فروش در اتمام پروژه به عنوان دست دوم باعث می شود استفاده از کانکس کارگاهی از هر لحاظ برای کارفرما یا پیمانکار عمرانی مقرون بصرفه باشد.

جلوگیری از اتلاف انرژی : به علت استفاده از عایق بندی اصولی و استاندارد در جداره های سازه های پیش ساخته تا حد زیادی از اتلاف انرژی در کانکس کارگاهی جلوگیری می شود.

همچنین شما میتوانید از کانکس کمپ که نوعی از کانکس های کارگاهی و کارگری به حساب می آید دیدن فرمائید.

کانکس کارگاه و کمپ

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

قیمت کانکس کارگاهی

قیمت کانکس کارگاهی ممکن است بسته به عوامل مختلفی متغیر باشد، از جمله اندازه، جنسیت، ویژگی‌ ها و محل قرارگیری آن. با این حال، برای ارائه یک تخمین تقریبی، می‌ توانیم به بعضی از عوامل مهم در تعیین قیمت کانکس کارگاهی اشاره کنیم.

قیمت کانکس کارگاهی

  1. اندازه کانکس: اندازه کانکس کارگاهی تاثیر قابل توجهی بر قیمت آن دارد. کانکس‌ های بزرگتر با امکانات بیشتر معمولا قیمت بالاتری دارند. 
  2. جنسیت کانکس: جنسیت کانکس نیز می‌ تواند تاثیری در قیمت آن داشته باشد. کانکس‌ های ساخته شده از مواد با کیفیت بالا و مقاومت بیشتر معمولا قیمت بالاتری دارند. همچنین، ویژگی‌ های مانند عایق‌بندی، سیستم تهویه و سیستم‌ های الکتریکی نیز می‌ توانند قیمت را تحت تاثیر قرار دهند.
  3. محل قرارگیری: محل قرارگیری کانکس نیز می‌ت واند تاثیری در قیمت آن داشته باشد. در برخی مناطق، هزینه حمل و نقل کانکس‌ ها ممکن است بالا باشد و این موضوع می‌ تواند قیمت را افزایش دهد. همچنین، در صورت نیاز به تاسیسات خاص مانند برق، آب و فاضلاب، هزینه‌ های اضافی نیز باید در نظر گرفته شود.
4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *