کانکس

کانکس کمپ

کانکس کمپ

برای ساخت کانکس کمپ ابتدا به ساکن می بایست محلی که قرار است این سازه در آنجا اجرا گردد مورد بررسی قرار گیرد، مانند شرایط آب و هوایی، نوع خاک و زمین و تعداد نفراتی که می بایست در کانکس کمپ اسکان داشته باشند و مهمترین مسئله کاربری آن می باشد. از کانکس کمپ می توان به عنوان کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس خوابگاهی، کانکس مدرسه، کانکس غذا خوری،کانکس اجتماعات، کانکس درمانی کلینیک،کانکس بیمارستان،کانکس امداد و نجات و غیره استفاده کرد.

تلفن همراه
تلفن دفتر فروش
ساعت کاری

8 صبح - 5 عصر

چرا از کانکس کمپ استفاده نماییم

مهمترین دلیل استفاده از کانکس کمپ یکی سرعت بالای ساخت آن می باشد که بیشتر در مناطق صنعتی و کارگاه های ساختمانی و شرکت های نفتی می باشد که برای اسکان نیروی کار نیاز به یک ساختمان پیش ساخته دارند و دومین عامل عدم ارسال جنس برای ساخت و ساز در مناطق صعب العبور می باشد که قطعات کانکس کمپ بصورت برش خورده به محل های مذکور ارسال و توسط تیم متخصص سازنده در مدت زمان کوتاه اجرا می گردد.

کاربرد کانکس کمپ

کاربرد کانکس کمپ

کمپ کانکس

در ابعاد و اندازه های با کاربری های مختلف طراحی و ساخته میشوند و کانکس کمپ به دسته های زیر تقسیم بندی میشوند:
1-کانکس کمپ اداری.
2-کانکس کمپ بیمارستانی.
3-کانکس کمپ مدرسه.
4-کانکس کمپ خوابگاهی.
5-کانکس کمپ جوشی.
6-کانکس کمپ پیچ و مهره ایی.
7-کانکس کمپ کلینیک.
8- کانکس کمپ کارگاهی.
9-کانکس کمپ رستوران.

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشد:(کلیک کنید)

قیمت کانکس کمپ

قیمت کانکس کمپ

قیمت کانکس کمپ، همانطور که ممکن است بدانید، متاثر از عوامل متعددی است که شامل ابعاد کانکس، جنس ساختار، تجهیزات داخلی و خارجی، محل تولید و بازار فروش می‌ شود. با این حال، بدون در دست داشتن اطلاعات دقیق در مورد مشخصات دقیق کانکس کمپ و شرایط فعلی بازار، نمی‌ توان قیمت دقیقی را اعلام کرد.

به طور کلی، قیمت کانکس کمپ می‌ تواند در محدوده‌ های مختلفی قرار بگیرد. برخی از کانکس‌ های کمپ ساده و بدون تجهیزات خاصی می‌ توانند با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس باشند. اما کانکس‌ هایی که دارای امکانات بیشتری مانند سیستم‌ های تهویه مطبوع، سیستم‌ های برقی پیشرفته، سیستم‌ های آب و فاضلاب و تجهیزات دیگر هستند، ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

Rate this post

1 دیدگاه در “کانکس کمپ

  1. عبدالرحمن مومنی گفت:

    کانکس کارگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *